Konkurs "Ogólnopolskie Upiększanie z Garnierem"

Gmina Sorkwity przystąpiła do konkursu „Ogólnopolskie Upiększanie z Garnierem”, w którym
nagrodą jest kwota 20.000,00 zł do wykorzystania na rewitalizację/upiększanie wytypowanego miejsca zielonego.

Jako lokalizację wskazany został teren przy ulicy Szkolnej – teren pomiędzy blokiem nr 8 a sklepem na osiedlu naprzeciwko Publicznego Gimnazjum w Sorkwitach

To czy wytypowane miejsce zwycięży zależy tylko od Nas, a dokładniej - od głosowania internetowego. Im więcej głosów oddamy na naszą lokalizację tym większa szansa na znalezienie się w gronie 10 zwycięskich lokalizacji, w których powstaną atrakcyjne miejsca zielone (skwery/parki). Skorzystajmy z tej wyjątkowej okazji.

Głosować można od 26 marca do 22 kwietnia 2015 r. Codziennie będzie można oddać jeden głos, na stronie www.ogolnopolskieupiekszanie.pl na lokalizację w Sorkwitach.

PODWÓRKO NIVEA


Gmina Sorkwity zgłosiła swój udział w konkursie pn. „Podwórko NIVEA”. Celem konkursu jest wyłonienie 40 zwycięskich lokalizacji spośród zgłoszonych lokalizacji z terenu całego kraju, a które zostaną wybrane w ramach głosowania internautów odbywającego się na zasadach określonych regulaminem głosowania w Konkursie „Podwórko NIVEA”.

„Podwórko Nivea” Rodzinne Miejsce Zabaw to najnowsza odsłona społecznego zaangażowania tej marki. Ufunduje ona 40 nowoczesnych placów zabaw, przygotowanych z myślą o całej rodzinie. Inicjatywa ma łączyć pokolenia i dawać szerokie spektrum możliwości wspólnych zabaw, wykorzystując sprawdzone, tradycyjne aktywności, które są dobrze znane współczesnym rodzicom.

Gmina Sorkwity zgłosiła swoją lokalizację dla placu zabaw na placu przy przedszkolu w Warpunach przy ul. Wolności 3.

W okresie od 1 kwietnia 2015 r. do 30 kwietnia 2015 r. odbędzie się pierwsza tura głosowania internautów za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podwórko (zakładka NIVEA dla rodziny – Zasady – Głosowanie – Zapisz się).

W pierwszej turze głosowania (1-30 kwietnia 2015 r.) wyłonionych zostanie 20 zwycięskich lokalizacji. Lista zwycięzców pierwszego etapu konkursu zostanie opublikowana przez organizatora na stronie www.nivea.pl/podworko w dniu 1 maja 2015 r. W dniach 1-31 maja 2015 r. trwać będzie druga tura głosowania mająca na celu wyłonienie kolejnych dwudziestu zwycięskich lokalizacji. Wyniki drugiego etapu konkursu zostaną opublikowane 1 czerwca 2015 r.

To głównie od mieszkańców gminy Sorkwity zależy, czy w Warpunach przy ul. Wolności powstanie „Podwórko NIVEA”. Aby tak się stało nieodzowna jest aktywność internautów poprzez elektroniczne głosowanie. Codziennie będzie można oddać jeden głos.

W związku z tym zachęcamy wszystkich do oddawania głosów na Gminę Sorkwity i liczymy na Państwa głosy od których zależy powodzenie Gminy w konkursie !!!