Tylko u nas uzyskasz pełną informację o tym, co dzieje się w Mrągowie i w całym powiecie mrągowskim. Koncerty, rajdy rowerowe, piesze, spływy kajakowe, festiwale... Poznaj kalendarz imprez na 2015 rok w Mrągowie i powiecie mrągowskim.

Na Ziemi Mrągowskiej i pośpiewasz na jednym z licznych koncertów i festiwali, i dobrze pojesz dzięki kulinarnym imprezom, i porządnie odpoczniesz. Mrągowo oferuje Tobie gwar i dobrą muzykę podczas Pikniku Country, Festiwalu Kultury Kresowej, Wieczoru Cygańskiego oraz licznych koncertów z serii „na deptaku”. Mikołajki zapraszają na Festiwal Szant. Tam na barce przycumowanej do brzegu jeziora Mikołajskiego posłuchasz legend polskich szant, jak i utalentowanych młodzików. A ile regat żeglarskich w Mikołajkach... Z kolei Rajd Kormoran to porządka dawka adrenaliny! A kiedy ściśnie Cię wżołądku, smakołyków popróbujesz na mrągowskim Festiwalu Mięs Czerwonych oraz na Mazurskim Festiwalu "Rybkę na zdrowie" w Mikołajkach. Jeśli najdzie ochota na zabawę do rozpuku, Mrągowo zaprasza na Mazurską Noc Kabaretową – najlepsi polscy kabareciarze rozbawią do łez. Koncertów, widowisk, wernisaży, imprez sportowych jest w sezonie bez liku. Zapraszamy na Ziemię Mrągowską!

 

Terminy głównych imprez w 2015 r.

 

 17. Mazurska Noc Kabaretowa

11 lipca
, amfiteatr nad jeziorem Czos

 

34. Piknik Country & Folk Mrągowo

24-26 lipca, amfiteatr nad jeziorem Czos

Gypsy Carnawal Muzyki i Tańca Romów

1 sierpnia, amfiteatr nad jeziorem Czos

21. Festiwal Kultury Kresowej

7-9 sierpnia
koncert galowy w amfiteatrze - sobota 8 sierpnia

 

Gala Muzyki Tanecznej Disco pod Żaglami

15-16 sierpnia, amfiteatr nad jeziorem Czos

 

Kalendarz imprez w powiecie mrągowskim 2015  (pdf 1,78 MB)

Kalendarz imprez w Mrągowie 2015  (pdf  502 KB)

Kalendarz imprez w Mikołajkach i okolicy 2015   (pdf 366 KB)

Kalendarz imprez w Pieckach i okolicy 2015  (pdf 370 KB)

Kalendarz imprez w Sorkwitach i okolicy 2015   (pdf 324 KB)

Poznaj kalendarz imprez regionalnych promujących żywność naturalną, tradycyjną, lokalną i regionalną na Warmii i Mazurach w 2015 roku