Mrągowskie Stowarzyszenie Miłośników Pojazdów Wojskowych i Zabytkowych SZWADRON oraz Muzeum Sprzętu Wojskowego w Mrągowie zapraszają na Pierwsze Mrągowskie Spotkanie Samochodów Socjalistycznych.

Chcielibyśmy, aby impreza ta stała się okazją do spotkania właścicieli pojazdów wyprodukowanych w Krajach Demokracji Ludowej, do prezentacji swych pojazdów szerszej publiczności, a także do integracji środowiska i wymiany doświadczeń.
 
Spotkanie odbędzie się w Mrągowie w sobotę, 2 maja 2015 roku. Zapraszamy na Nikutowo - równolegle odbywać tam się będzie Wojskowa Majówka, w ramach której prezentowana będzie wystawa ponad 40 historycznych pojazdów wojskowych.

Program spotkania:
godz. 10:00 - zjazd uczestników
godz. 11:00 - wystawa na Nikutowie
godz. 12:00 - pokaz TANK CRASH
godz. 13:00 - konkursy dla uczestników. Fundatorem nagród jest Muzeum Sprzętu Wojskowego - wśród nagród są m.in. przejażdżka za kierownicą ciężarówki KRAZ oraz gadżety wojskowe
godz. 16:00 - parada pojazdów przez miasto, wystawa pojazdów w centrum Mrągowa
godz. 19:00 - wspólne ognisko
 
Na spotkanie zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów wyprodukowanych w krajach socjalistycznych przed 1989 rokiem. Koszt udziału w imprezie wynosi 20 zł od samochodu (niezależnie od liczby osób) i obejmuje nieograniczony wstęp na teren Wojskowej Majówki, pamiatkową naklejkę na samochód, udział w specjalnym konkursie z nagrodami.

Spotkanie jest imprezą jednodniową, natomiast w ramach wpisowego jest możliwość rozbicia namiotu na terenie imprezy (dostep do sanitariatów i wody).

Ze względów logistycznych prosimy o wcześniejsze zapisy pod adresem: szwadron@szwadron.org Pod tym adresem udzielamy też wszelkich informacji na temat spotkania.