Zostań partnerem II Rajdu Krutyni. To niepowtarzalna okazja promocji poprzez niebanalne wydarzenie sportowe.

 

 

Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” jest jedną z największych w kraju organizacji zajmujących się promocją turystyczną regionów. Działamy od ponad 10 lat na terenie powiatu mrągowskiego i okolic. Nasze cele realizujemy m.in. poprzez organizację imprez turystyczno-krajoznawczych, jak również administrację kilku stron internetowych: www.it.mragowo.pl, www.konferencjemazury.com, www.mazuria.ru, www.klaster.mazury.pl.  

Rajd Krutyni jest organizowany już po raz drugi. Włączyliśmy się w jego organizację, gdyż spełnia wszelkie warunki by stać się dużą imprezą regionalną promującą, nie tylko walory turystyczne, ale przede wszystkich turystykę aktywną w naszym regionie.

Sponsorskie pakiety: złoty, srebrny i brązowy zawierają ofertę marketingowych możliwości wykorzystujących potencjał Mazurskich Ekstremalnych Zawodów na Orientację.  Duży potencjał marketingowy tej imprezy promującej sportowego ducha rywalizacji opiera się na znanym szlaku kajakowym Krutyni oraz atrakcyjności Puszczy Piskiej.

Mazurskie Ekstremalne Zawody na Orientację to dwa dni zmagań bez względu na pogodę. Każdego czeka solidna dawka wysiłku i emocji. Do pokonania wiele kilometrów pieszo, kajakiem i na rowerze. Wszystko nad leniwie płynącym nurtem Krutyni. Ekstremalny wysiłek z pogranicza sportu i turystyki, którego jedynym celem jest sprawdzenie granic wytrzymałości fizycznej, psychicznej oraz siły woli zawodników, bo skrajnie wyczerpującą trasę rajdu należy pokonać w jak najkrótszym czasie. Na najlepszych czeka satysfakcja z ukończenia morderczego rajdu i oczywiście atrakcyjne nagrody. Mazurskie Ekstremalne Zawody na Orientację to rywalizacja, mobilizujący wysiłek,  a co najważniejsze wspaniała przygoda. II Rajd Krutyni odbędzie się w trzeci weekend czerwca (21-22.06.2015 roku) na terenie gminy Sorkwity.

Patronem medialnym imprezy jest IQ Connect Sp. z o. o., która jest właścicielem multimedialnego portalu VideoMazury, serwisu internetowego Mrągowo24 oraz serwisu www.mazuria.tv.

Zobacz oficjalną stronę Rajdu Krutyni: www.rajdkrutyni.pl