12 złotych tyle kosztuje Mazurska Karta Turystyczna, dzięki której mieszkańcy oraz turyści odwiedzający Warmię i Mazury mogą liczyć na specjalne zniżki na noclegi, gastronomię i atrakcje regionu. Kartę można nabyć w Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej.

 Mazurska Karta Turystyczna to imienna karta rabatowa, upoważniająca do uzyskania zniżki przy zwiedzaniu, korzystaniu z atrakcji turystycznych, usług noclegowych i gastronomicznych Mazur. W systemie rabatowym obecnie bierze udział
18 partnerów, którzy łacznie zapewniają ponad 30 różnego rodzaju usług. Z pewnością ich liczba jeszcze się zwiększy.

Kto może być partnerem?
Podmiotami, które mogą wziąć udział w tym projekcie są wyłącznie członkowie LOT "Ziemia Mrągowska".
Udział w projekcie jest bezpłatny.
Partnerów poszukujemy nie tylko wsród obiektów turystycznych, lecz także sklepów, fryzjerów itd.
Partnerzy będą promowani nie tylko w publikacjach nt. Karty, ale także na stronie internetowej poświeconej Karcie. Informacja o uczestnictwie w projekcie jest eksponowana w opisie obiektu na stronie Lokalnej Organiacji Turystycznej "Ziemia Mragowska" www.it.mragowo.pl.
Partnerzy zyskują grono lojalnych klientów. W przypadku, gdy osobą korzystajacą z Karty będzie mieszkaniec Ziemi Mrągowskiej, można ją traktować jako Kartę stałego klienta.
Zapoznaj się z naszą działalnością oraz z korzyściami wynikającymi z członkowstwa

Chcesz sprzedawać Kartę razem z nami?
Nasi Partnerzy mogą sprzedawać Kartę w swoich obiektach. Na podstawie umowy komisu, z terminem rozliczenia październik 2015 roku. Zysk Partnera to 50% ceny Karty!

By ułatwić zaplanowanie ciekawego pobytu do karty dołączony jest folder, która pozwoli na zorientowanie się w ofercie, a także mapka regionu, kontakty i użyteczne informacje o poszczególnych atrakcjach turystycznych. Karta będzie dystrybuowana przez cały rok. Okres ważności to miesiąc od daty zakupu. Jedna karta upoważnia do zniżek 1 osobę dorosłą + dziecko do 16 roku życia.

Dystrybutor dostarcza Kartę, także pocztą po uprzednim wpłaceniu należności na konto

LOT "Ziemia Mrągowska":

BANK SPÓŁDZIELCZY W MIKOŁAJKACH, ODDZIAŁ W MRĄGOWIE

NR RACHUNKU BANKOWEGO:

59 9350 0001 0216 3329 2062 0001

 

W przypadku przelewów internetowych prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres biuro@it.mragowo.pl

Mazurska Karta Turystyczna- kup swoją kartę już dziś!