Gala Piosenki Biesiadnej, która miała odbyć się w sobotę 18 lipca, NIE ODBĘDZIE SIĘ z powodu zbyt małej ilości sprzedanych biletów.

„Człowiek-orkiestra”. Jak rzadko kiedy, określenie to idealnie pasuje do Zbigniewa Górnego. Ma głowę do komponowania znakomitej muzyki i sprawdzony zespół, który od lat świetnie realizuje jego pomysły. To broń, której Górny nie waha się użyć, kiedy trzeba stworzyć dobrą muzykę. I korzysta z niej od lat, ku zadowoleniu publiczności, która niezmiennie i tłumnie oklaskuje przygotowywane przez niego wydarzenia. W 1995 roku „Gala Piosenki Biesiadnej” z dnia na dzień podbiła serca nie tylko widzów oglądających wykonanie na żywo, ale i większości Polaków, bo wydarzenie transmitowała telewizyjna „Dwójka”. Teraz „Gala” powraca.

Są przeboje i przeboje. Podobnie zresztą jak wykonawcy i wykonawcy. O jednych zapominamy po kilku tygodniach, czasem po sezonie, a inne (inni) zostają w pamięci na lata. Zbigniew Górny wie – a to też wielka sztuka – jak dobrać repertuar i artystów. W jubileuszowej „Gali” usłyszymy więc wiele szlagierów sprzed 20 lat (m.in. „Konik na biegunach”, „Ore, ore”, „Szła dzieweczka” czy „Marianna”), które zaśpiewają sprawdzeni wykonawcy, jak choćby Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Wojciech Kaleta, Beata Rybotycka, Katarzyna Jamróz, czy Rudi Schubert. Wykonawcom towarzyszyć będzie – jakżeby inaczej – orkiestra pod dyrekcją Zbigniewa Górnego. Powrót do przeszłości? Podróż sentymentalna? Dla niektórych – pewnie tak. Ale, proszę Państwa! Ta muzyka wciąż żyje i wciąż ma się świetnie!

Zapraszamy 18 lipca o godz. 19:30 do amfiteatru nad jeziorem Czos w Mrągowie.

Prowadzenie: Krzysztof Tyniec

Reżyseria: Jacek Lisewski

CENY BILETÓW:
- Premium - 150 zł
- Standard - przedsprzedaż - 70 zł

Telefoniczna rezerwacja biletów: 61 679 27 27

Rezerwacja mailowa: sprzedaz@sollus.pl

Kup bilet na Galę Piosenki Biesiadnej w Mrągowie...