Poznaj nieprzeciętnych ludzi, pasjonatów turystyki i historii. Umożliwi Ci to Koło Krajoznawcze przy Towarzystwie Miłośników Ziemi Mrągowskiej.

Przed nami drugie z comiesięcznych spotkań na tematy krajoznawcze. Zaprasza Koło Krajoznawcze przy Towarzystwie Miłośników Ziemi Mrągowskiej.Pierwsze spotkanie odbyło się się ze znanym mrągowskim kolekcjonerem Januszem Sibikiem. Jest on autorem trzech tomów albumów, wydanych w 2014 r. prezentujących przedwojenne widokówki oraz zdjęcia naszego miasta.

Drugie Mrągowskie Pogaduszki odbędą się z pastorem ewangelickim Piotrem Mendrochem. Na spotkanie zapraszamy 19 maja o godz. 18.00 do sali konferencyjnej Muzeum w Mrągowie.

Wstęp wolny!

Organizatorzy: Muzeum Warmii i Mazur oddział w Mrągowie, Towarzystwo Miłośników ziemi Mrągowskiej

Członkowie Koła zajmują się krajoznawstwem, czyli poznają samodzielnie lokalną przyrodę, kulturę, historię w sposób aktywny, m.in. poprzez wycieczki krajoznawcze. Raz w miesiącu Koło zorganizuje odczyt krajoznawczy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 26, tel. (89) 743 34 67 lub mailowo: kierownik@it.mragowo.pl

Towarzystwo Miłośników Ziemi Mrągowskiej istnieje od 41 lat i jest najliczniejszym mrągowskim stowarzyszeniem, liczy bowiem 129 członków. Głównym celem jest propagowanie zainteresowania regionem ojczystym. Zachęcamy do wstąpienia w szeregi TMZM!