31 maja o godz. 18.00 zapraszamy Państwa do Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie na wyjątkowy spektakl w wykonaniu Teatru CHOREA.

M U Z G                                   

Nową wyrocznią, nadzieją i największym fetyszem XXI wieku staje się mózg, który do niedawna stanowił największą tajemnicę ludzkości. Nareszcie jesteśmy w stanie tę tajemnicę badać, odkrywać, manipulować nią i zamieniać w przedmiot kultu… Spektakl jest próbą zapytania o to, co ludzkie, międzyludzkie czy ponadludzkie. Bohaterowie spektaklu poddają własne ciała i umysły ekstremalnym eksperymentom oraz definiują osobiste punkty odniesienia i perspektywy, ukazując sprzeciw i bezradność wobec tego co człowiecze, wobec arogancji i bezwzględności nauki i technoideologii.

Spektakl przeznaczony dla widzów powyżej 16 roku życia.

Reżyseria: Tomasz Rodowicz
Scenariusz i dramaturgia: Marcin Cecko
Muzyka: Tomasz Krzyżanowski, Marcin Cecko, Kuba Krzewiński, Tomasz Rodowicz
Wizualizacje: Maria Porzyc, Rami Shaya
Obsada: Joanna Chmielecka, Małgorzata Lipczyńska, Adrian Bartczak, Janusz Adam Biedrzycki, Robert Wasiewicz

Teatr CHOREA to prężna grupa artystów, performerów, muzyków, tancerzy, aktorów, praktyków i teoretyków teatru. Od 2007 r. z siedzibą w Łodzi, gdzie wraz z fundacją Łódź Art Center stworzyła Fabrykę Sztuki. Zespół wytworzył własną technikę treningu, koncentruje się na problematyce i kondycji współczesnego człowieka, poszukuje komunikowania się, bardziej wymagającego wobec współczesnego aktora i widza.

SPEKTAKL ODBYWA SIĘ W RAMACH PROJEKTU "poRUSZone MIASTO!"

Bilety - 15 zł do nabycia w recepcji CKiT w godz. 14 - 21, tel. 89 743 34 66 (od 11 maja!) 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.