Przepraszamy! Spływ nie odbędzie się z powodu zbyt małej liczby zainteresowanych. Na naszej stronie internetowej pojawi się informacja, jeśli zostanie ustalony nowy termin spływu.

 

Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska" oraz Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie już po raz piąty zapraszają na spływ kajakowy rzeką Dajną. Impreza co roku cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców oraz turystów. W tym roku będzie to impreza jednodniowa, która rozpocznie się w Mrągowie a zakończy się w Świętej Lipce zwiedzaniem Sanktuarium.
 
Program spływu „Kajakowy Szlak Dajny 2015”
Termin: 6.06.2015 r. (sobota), godz. 9:00, planowane zakończenie spływu, ok. 18.00

Miejsce spotkania grupy: Wypożyczalnia sprzętu wodnego "Kanu" przy plaży miejskiej w Mrągowie przy ul. Jaszczurcza Góra
Trasa spływu: j. Czos – j. Czarne – j. Kot – j. Juno – j. Kiersztanowskie – j. Śpigiel – j. Dejnowa
Zobacz
galerię zdjęć szlaku kajakowego rzeki Dajny

Organizatorzy:
Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” oraz Centrum Kultury i Turystyki, przy ul. Warszawskiej 26 w Mrągowie, tel./fax 89 741 80 39, www.it.mragowo.pl, info@it.mragowo.pl

Zapisy:
Uczestnik spływu, który wpisze się na listę uczestników zobowiązany jest dokonać opłaty wpisowej w wysokości 34 zł/os. Opłata posłuży pokryciu części kosztów związanych z organizacją spływu. Opłatę wpisową można dokonać w siedzibie Organizatora do dnia 04.06.2015 (czwartek) w biurze Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej, przy ul. Warszawskiej 26 lub przelewem na konto Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska” nr 59 9350 0001 0216 3329 2062 0001 z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe”. W przypadku dokonania opłaty przelewem uczestnik powinien okazać na starcie spływu potwierdzenie przelewu.

Opis trasy:
Spływ kajakowy szlakiem rzeki Dajny rozpocznie się na j. Czos, a skończy się w Świętej Lipce na j. Dejnowa. Całość trasy to ok. 30 km: j. Czos – j. Czarne – j. Kot – j. Juno – j. Kiersztanowskie – j. Śpigiel – j. Dejnowa – Święta Lipka. Na stronie
www.it.mragowo.pl znajdą Państwo szczegółowy kilometraż.

Szlak kajakowy rzeki Dajny nie należy do łatwych. Przebiega on jeziorami rynnowymi połączonymi malowniczymi rzeczkami. Odcinki jeziorne są długie, a więc nie tak łatwe jak spływ rzekami.

Organizatorzy zapewniają kajaki wraz z transportem, transport ze Świętej Lipki do Mrągowa, ubezpieczenie NNW.

Pobierz:

- Formularz zgłoszeniowy
-
Oświadczenie
-
Regulamin uczestnictwa
-
Regulamin zapisów