W dniach 2-5 lipca 2015 zapraszamy do udziału w Dniach Mrągowa. Będzie się działo! Nie tylko w mieście przy pl. Unii Europejskiej, ale też na Festiwalowym Amfiteatrze. Pośród wielu imprez każdy znajdzie coś dla siebie. Koncerty, pokazy walk rycerskich, wystawy, konkursy, regaty, imprezy sportowe…

Także Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” zaangażowała się we wzbogacenie Dni Mrągowa. Chcesz dowiedzieć się o ciekawostkach historycznych związanych z Mrągowem?! Zapraszamy w dniu 5 lipca na „Zwiedzanie miasta z przewodnikiem turystycznym„ o godz. 12.00. Miejsce spotkania to Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej w CKiT przy ul. Warszawskiej 26. Grupę oprowadzi Robert Wróbel. Zwiedzanie potrwa do 13.30.
 
A dla aktywnych polecamy rajd rowerowy „Poznaj Mrągowo na dwóch kółkach”. Impreza rozpocznie się o godz. 14.00, grupa ruszy z pl. Piłsudskiego. Trasa przejazdu to niedawno oznakowany Miejski Szlak Turystyczny „Poznaj Mrągowa” dł. 12 km. Impreza skończy się piknikiem ok. godz. 16.00 w Miasteczku westernowym Mrongoville.

Towarzystwo Miłośników Ziemi Mrągowskiej także będzie obecne podczas Dni Mrągowa.  W sobotę 4 lipca od godz. 12.30 do godz. 18.00 zapraszamy na stoisko informacyjne zorganizowane razem z Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej. Przez cały dzień będzie można wziąć udział w konkursie wiedzy o regionie. Wręczenie nagród o godz. 18.30 na scenie przy pl. Unii Europejskiej.