1 sierpnia (sobota), 2015 r., godz. 19:30

amfiteatr nad jeziorem Czos

Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie wraz ze Stowarzyszeniem Kultury Romskiej Hitano zapraszają na widowisko zatytułowane ,,Gypsy Carnaval Muzyki i Tańca Romów".  Drugą
edycję koncertu rozpocznie krótka opowieść o Romach pt. "Poznajmy się bliżej" po czym zaprezentujemy wyreżyserowaną przez Irenę Telesz - Burczyk sztukę poświęconą życiu i pieśniom słynnej poetki romskiej Bronisławy Wajs - Papuszy pt. "Złoty Liść'', muzyka i aranżacja Adam Fedorowicz, narrator Irena Telesz, wykonawcy - artyści zespołu Hitano.

W dalszej części koncertu usłyszymy Dzianiego oraz grupy zajmujące się tańcem: ROLAND BILICKI, TEATR RADA SUWORKIN, SAMBA PARAISO, RADA DANCE. Całe widowisko będzie trwało około 3 godz. Różnorodność i bogaty program artystyczny to gwarancja doskonałej zabawy w prawdziwym romskim stylu.

Prowadzący:
Paweł Burczyk

W programie:
DZIANI
Przedstawienie PAPUSZA - "ZŁOTY LIŚĆ"
ZESPÓŁ HITANO
INSPIRACJE ROLANDA BILICKIEGO "CO MU W DUSZY GRA"
TEATR RADA SUWORKIN
SAMBA PARAISO
RADA DANCE - TAŃCE ARABSKIE I ROSYJSKIE

Cennik - 25 zł i 15 zł.

Informacje o sprzedaży biletów pod numerem: 89 743 34 66 lub bilety@ckit.mragowo.pl.Sprzedaż prowadzona jest poprzez serwisy ebilet.pl lub ekobilet.pl i w recepcji Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, ul. Warszawska 26.