Początek wakacji będzie gorący, a to za sprawą
HIP-HOPOWEJ IMPREZY
, która
26 czerwca (piątek), zagości w naszym mieście.


Na scenie mrągowskie formacje, które wesprze DJ one2one z Olsztyna oraz GWIAZDA WIECZORU- KĘKĘ! Ponadto wspólne malowanie graffiti! Startujemy o godz. 17.30! Bądźcie z nami!

Na Pl. Unii Europejskiej wystąpią:
Maggy Moroz
- uśmiechnięta, pogodna, pełna energii dziewczyna. Nie lubi nudy i stara się jak najaktywniej wykorzystać każdą wolną chwilę spełniając przy tym marzenia. Chciałaby po prostu w przyszłości mówić, że żyje z pasji. Po scenie biega od najmłodszych lat zaczynając naukę w PSM I st. w Mrągowie i z biegiem czasu odnajduje na niej swoje miejsce.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

DJ  one2one to postać działająca na scenie muzycznej od szesnastu lat. Jeden z pierwszych dj-ów  HH  w  Olsztynie.  Debiutanckie kroki pozwalał mu stawiać legendarny klub BOOMTOWN, w którym mógł bawić tłumy drapaniem winylowej płyty, organizowaniem koncertów HH i zapraszaniem dj-ów  z  innych miast (m. in. Deszczu Strugi, Eprom, Cent). Grywał we wszystkich ważniejszych klubach Olsztyna, klubach studenckich i wielu innych. Zapraszany od lat do współpracy podczas Kortowiady Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Gościł w wielu klubach naszego miasta, regionu i kraju, a nawet za wielką wodą.  Osoba kreatywna i wczuwająca się wraz z tłumem w muzyczny nastrój. DJ lubiący stare, klasyczne brzmienie prawdziwego HH, RAPU, R&B, DANCEHALL, FUNK I DISCO.

 
Spontan Mixtape
- Anioł, Lipek, Wkz, Zap - czterech kumpli, których łączy wspólna pasja i zajawka na muzykę. Mają już na swoim koncie dwa albumy a aktualnie pracują nad trzecim projektem. Każdy z nich ma inny charakter, flow i pomysł na rymy ale razem udostępniają słuchaczom kawał porządnego rapu. Wszystkie ich dotychczasowe kawałki można znaleźć na fanpage i kanale YouTube.RacyKacy
- czterech gości, którzy spontanicznie chwycili za mikrofon prawie dwa lata temu i tak trwają w tym do dziś. Dużo luzu, mocnego brzmienia i zwrotek od których nie przestaniesz ruszać głową!! 

Gondo - zaczynał w składzie Moment. Razem z Baksem nagrali kasetę demo i dwie płyty o nazwie "Chwila 1 i 2" w mrągowskim studiu SMLRec. Kolejne zwrotki Gonda na płytach SMLCrew. Obecnie solo.

 GRAFFITI - Wilczek One
      

Nasze działania wsparli:


GWIAZDA WIECZORU

KĘKĘreprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się  w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę. Po sukcesie pierwszej płyty, która uzyskała statut złotej  i ponad dwunastu miesiącach w trasie, wraca z kolejnym albumem. „Nowe Rzeczy“ to opowieść o wychodzeniu z nałogu i uczeniu się na nowo, jak ogarnąć codzienność. KęKę nie poucza, choć mówi o sprawach ważnych swoim niezmiennie szorstkim, dosadnym i nieubarwionym frazesami językiem. Na płycie nie zabraknie też jednak lżejszych tematów.

 

Zapraszamy również na... MAZURY FREESTYLE BATTLE 2015/ Hip-Hop i Breakdance Jam nad jeziorem    
30 czerwca
(wtorek), molo przy skwerze Jana Pawła II 

  

Koncerty w ramach cyklu letnich koncertów na deptaklu dofinansowane ze środków budżetu miasta w ramach Gminnego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie i Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Mrągowo na 2015 r.