Seria majowych koncertów za nami. Na kolejnym czerwcowym koncercie zaprezentują się genialni instrumentaliści! Piotr Krępeć - gitarzysta akustyczny fingerstyle, nazwany przez magazyn Top Guitar „objawieniem i wielką nadzieją polskiej gitary”. Jego kompozycje to całe bogactwo środków artystycznego wyrazu. Jest autorem muzyki do filmu "Podróż z bagażem podręcznym" (reż. Arek Biedrzycki), zakwalifikowanego na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w CANNES 2012. Pomysłodawca, dyrektor oraz główny organizator Szczycieńskiego Festiwalu Gitarowego - jednego z największych w kraju festiwali poświęconych gitarze akustycznej fingerstyle.

Na saksofonie zagra Piotr Ślusarek - nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej w Mrągowie i Kętrzynie. Współtworzy zespół Happy Band, gdzie ma pod opieką instrumenty klawiszowe, saksofon, klarnet, śpiew oraz prowadzenie imprez.

Podczas koncertu można posiedzieć wspólnie ze znajomymi i rodziną przy ognisku, skosztować potraw z grilla. Wszystko to w malowniczym ośrodku Mazur Syrenka w Krutyni przy szumie urokliwej rzeki.

Na koncert zapraszamy 19 czerwca, godz. 20:30, wstęp kosztuje 9 zł - płatne przy wejściu.