Już 30 czerwca zapraszamy wszystkich sympatyków tańca ulicznego do Mrągowa, na skwer im. Jana Pawła II. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie przy wsparciu Młodzieżowego Domu Kultury oraz Stowarzyszenia Hip Hop Mazury, które jest inicjatorem wielu wydarzeń tanecznych na Warmii i Mazurach.

JURY:
- Olson/Flowi’n Sistas (Olsztyn)
- Slam/Young Flava (Pruszcz Gdański)
- Wilczek/Młode Wilki (Kętrzyn)

MUZYKA:
- Dj Piotras/Most Broken Crew (Warszawa)

PROWADZENIE:
- Pawlotti/Haribo Crew (Słupsk)

PROGRAM:

13:00 - 14:00 rejestracja uczestników
14:00 - HipHop Dance/Breakdance 2vs2 do 9 lat
15:50 - Mrągowska Scena Tańca Współczesnego
16:00 - HipHop Dance/Breakdance 2vs2 od 10 do 13 lat
18:00 - HipHop Dance/Breakdance 2vs2 pow.
14 lat 20:00 - zakończenie imprezy

ZASADA ELIMINACJI ORAZ BITEW:
W rundzie eliminacyjnej sędziowie wyłaniają szesnastu tancerzy w stylu Hip-Hop Dance oraz szesnastu tancerzy zajmujących się Breakingiem. Tancerze w rundzie eliminacyjnej prezentują się solowo. Na podstawie losowania wyłonieni tancerze dobierani są w duety (jedna osoba styl HipHop Dance, druga osoba Breakdance). Szesnaście rozlosowanych duetów toczy zmagania w formie bitew tanecznych 2vs2 w systemie pucharowym. System zawodów podzielony jest również na trzy kategorie wiekowe, do 9 lat, od 10 do 13 lat oraz pow. 14 lat.

Koordynator wydarzenia: Piotr „Wilczek” Frąckiewicz – 500 351 690 piotr.f.ketrzyn@gmail.com

Rejestracja uczestników odbywa się w dniu imprezy w godzinach 13:00-14:00. Udział w zawodach jest bezpłatny. Wszelkie pytania odnośnie zawodów proszę kierować do koordynatora wydarzenia.

Zapraszamy do polubienia oficjalnego fanpage’a wydarzenia – (Dajcie lajka i udostępnijcie innym, niech zobaczą w świecie jak bawimy się na mazurach) www.facebook.com/MazuryFreestyleBattle

FINANSOWANIE WYDARZENIA:
Impreza w ramach "Letnich koncertów na deptaku" dofinansowana ze środków budżetu miasta w ramach Gminnego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie i Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Mrągowo na 2015 r.