Rejs tramwajem wodnym po jeziorze Czos to doskonała okazja do zobaczenia Mrągowa z innej perspektywy. To także propozycja dla osób, które chciałyby szybko dostać się na Ekomarinę - zamiast półgodzinnego spaceru promenadą, który zresztą szczerze polecamy, można w kilka minut przedostać się na drugą stronę jeziora.

Tramwaj wodny to łódź motorowa typu katamaran, który kursuje po jeziorze Czos w Mrągowie z przystankami Molo, Ekomarina i Amfiteatr.

Tramwaj rozpocznie pracę od czwartku Bożego Ciała (4 czerwca) i będzie kursował do niedzieli 7 czerwca. Kolejny kurs od piątku 12 czerwca do niedzieli 14 czerwca. Przewidywane jest, że w połowie czerwca tramwaj będzie kursował również w dni robocze.

Terminy od połowy czerwca 2015:

Od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00-18.00 kursy odbywają się w zależności od zainteresowania i potrzeb, natomiast od piątku do niedzieli od godziny 9.00 do ostatniego klienta.

Tramwaj zwyczajowo kursuje co 20 minut. Kursy można zamawiać telefonicznie pod nr tel. 885 589 999 lub osobiście oraz na przystankach - Molo i Ekomarina.

Cena biletu to 5 zł od osoby w jedna stronę, o ile zabierze się grupa minimalna 5 osób. Przy mniejszej liczbie zainteresowanych klientów, koszt łączny kursu tj. 25 zł, który może zostać podzielony proporcjonalnie wśród zebranych chętnych.

Tramwaj wodny
tel. 885 58 99 99
e-mail: info@lodziemragowo.pl