PIERWSZE TAKIE WYDARZENIE W MRĄGOWIE!

Kiedy: 23.08.2015 (niedziela), 11:00 - 19:00

Gdzie: Stadion Miejski w Mrągowie


Goście specjalni:
• Fit Lovers – https://www.facebook.com/FitLovers
https://www.fit-lovers.pl/
• Sheldon Christiaan – https://www.youtube.com/watch?v=2dcB8Y8cIGU
• Luis Calanche – https://www.youtube.com/watch?v=6z3f4CGkpQ8
• lokalni trenerzy i instruktorzy jogi, aerobiku, zumby, sztuk walki

Cały dzień fitnessowego szaleństwa będzie podzielony na bloki zajęć pod okiem zaproszonych instruktorów. Organizujemy aktywności zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Uczestnicy otrzymają od nas maty do ćwiczeń przy wstępie na Stadion w dzień imprezy.

Równolegle będą działały stanowiska firm zajmujących się promowaniem aktywnego i zdrowego tryb życia: odzież, suplementy, ekologiczna i zdrowa żywność oraz kosmetyki. Impreza zakończy się koncertem.

"Fitness Open Festival” jest wspierany przez burmistrza miasta Mrągowo oraz organizację 'Sport Zmienia Mrągowo'. Jesteśmy pewni, że endorfiny udzielą się nie tylko uczestnikom wydarzenia, ale również wszystkim pomagającym w jego realizacji.

Teraz kilka słów o naszym kolejnym gościu - Sheldon Christiaan

SHELDON CHRISTIAAN – pochodzi z Curaçao, pracuje w Europie. Tancerz z 20-letnim doświadczeniem, choreograf, instruktor bokwy, instruktor hip-hopu, house i salsy, Salsation Master Trener (jeden z pierwszych w Europie), członek SALSATION TEAM by Alejandro Angulo. Aktywny od 1995 roku, jego taneczne CV to ponad trzy strony miejsc, w których tańczył i projekty, w których brał udział. Swoim ogromnym doświadczeniem zdążył sie już podzielić podczas Zumba Masterclass w Mrągowie, teraz wraca ze zdwojoną siłą – poprowadzi zajęcia dla dorosłych i dla najmłodszych uczestników 'FITNESS OPEN FESTIVAL'

Organizator: Kings Event
Kontakt: Kinga Tafel - tel. 796 504 456,
Magda Świeżyna - tel. 796 504 486