Kupiłeś bilet na jedną z imprez w Festiwalowym Amfiteatrze w Mrągowie? Ta wiadomość jest skierowana właśnie do Ciebie!

W związku z pojawiającymi się pytaniami widzów, informujemy, że podczas imprez w amfiteatrze:
-organizowane są punkty gastronomiczne,
-sprzedaż i spożywanie piwa prowadzone są zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych. Wyjątkiem jest Mazurska Noc Kabaretowa podczas, której nie jest prowadzona sprzedaż piwa.
-amfiteatr nie jest zadaszony,
-wstęp dzieci do lat 6 jest wolny, pod warunkiem, że zajmują te same miejsce razem z rodzicem,
-do amfiteatru nie wolno wprowadzać zwierząt, 
-toalety są bezpłatne,
-przy amfiteatrze brak jest miejsc parkingowych. Sugerujemy pozostawianie pojazdów na parkingach zlokalizowanych przy ul. Giżyckiej, w miasteczku westernowym Mrongoville, okresowo organizowanych parkingach przez podmioty turystyczne prowadzące działalność niedaleko amfiteatru (Hotel Mercure Mrongovia - parking tylko na Piknik Country, Camping Cezar, pozostałe hotele, kwatery prywatne. Ceny kształtują się od 10 zł do 30 zł na czas koncertu w zależności od imprezy; 3 zł za godz.) lub w centrum miasta (ok. 1,5 km od amfiteatru).  
-główna droga dojazdowa do amfiteatru (ul. Jaszczurcza Góra) bezpośrednio przed dużymi imprezami jest zamykana dla ruchu pojazdów (zakaz wjazdu od strony ul. Giżyckiej),
-podczas prób wykonawców amfiteatr jest zamykany. Występują wówczas utrudnienia w ruchu dla pieszych spowodowane zamknięciem bram wejściowych na promenadzie wzdłuż jeziora Czos,
-poza imprezami amfiteatr (widownia) jest zamknięty. Oglądać go można z ogólnodostępnego punktu widokowego, widoczność bardzo dobra!