Już w najbliższą niedzielę będzie można zdobyć pierwsze punkty w projekcie Mrągowo Rowerowo. Weź udział w rajdzie, poznaj Mrągowo z przewodnikiem, posil się na pikniku w miasteczku Mrongoville i wbij pierwszą pieczątkę na swojej karcie!

Rozpoczynamy nasz rowerowy projekt!

Przez okres wakacji baw się z nami, zbieraj punkty i wygrywaj nagrody!. Przyjeżdżaj rowerem do urzędu, pokonuj szlaki rowerowe, odwiedzaj wskazane przez nas miejsca rowerem, wrzucaj zdjęcia i trasy na naszego FB, poproś szefa o pieczątkę przyjeżdżając do pracy rowerem i zachęcaj znajomych do przesiadania się na 2 kółka! Popraw kondycję... swoją i środowiska!

Startujemy w niedzielę 5 lipca o godz. 14.00 z placu Piłsudskiego i szukamy niedźwiedzich łapek, które będą wiodły nas po szlaku "Poznaj Mrągowo". Ale spokojnie - nikt się nie pogubi - poprowadzi nas najlepszy przewodnik w mieście.

Zapraszamy!


Projekt dofinansowany z programu "Działaj Lokalnie" w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Wielokierunkowej Pomocy "Remedium", Gminą Miasto Mrągowo oraz Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej.