28 sierpnia 2015 o godz. 18.00 zapraszamy na WYSTAWĘ ZDJĘĆ powstałych podczas realizacji projektu "poRUSZone MIASTO!" od kwietnia do sierpnia br.  Autorem zdjęć jest Krzysztof Piotrowicz.

Krzysztof Piotrowicz - fotograf, ukończył Wyższe Studium Fotografii i Technik Obrazowania Narodowego Centrum Kultury w Warszawie.

Jego prace można zobaczyć w wielu publikacjach: książkach, kalendarzach oraz na wystawach.

Z jednej strony fotoreporter współpracujący z mediami lokalnymi, Reporter Photo Agency oraz East News. Z drugiej strony nauczyciel i instruktor fotografii. Nauczał w policealnej szkole zawodowej. Jest współzałożycielem i instruktorem internackiego koła fotograficznego En Face w Olsztynie.

Obecnie pracuje jako freelancer. Zajmuje się fotografią reklamową, okolicznościową i prasową. Prowadzi autorskie warsztaty fotograficzne o szerokiej tematyce. W wolnych chwilach podróżuje i uwiecznia na zdjęciach zapierające dech w piersiach krajobrazy.

Wystawa poRUSZone… to zatrzymane w kadrze momenty cyklu artystycznych wyzwań składających się na projekt  poRUSZone MIASTO. Chcieliśmy  przekonać mieszkańców, że kultura nie musi być nudna i jej kształt zależy od każdego z nas! Ponadto był to czas na indywidualny rozwój i wzbogacenie życia dzięki aktywności twórczej. W ramach projektu proponowaliśmy udział w cyklu warsztatów oraz wyjątkowych wydarzeniach...

poRUSZaliśmy poprzez:

26 kwietnia 
WARSZTAT CIAŁO/RUCH/GŁOS – AKTOR WIELOWYMIAROWY
prowadzone przez artystów i pedagogów Teatru Chorea z Łodzi: Dorotę Porowską, Milenę Kranik, Tomasza Krzyżanowskiego.

16-17 maja 
WARSZTAT KONTAKT IMPROWIZACJI  prowadzony przez Annę Haracz.

16 maja
Prezentacje tańca współczesnego MŁODE FORMY  z programem:  Białostockiej Grupyu Tańca PLĄS - choreografie Dormitorium i Myśli Współigranie, Mrągowskiej Sceny Tańca Współczesnego - spektakl UNIQ, Pracowni Tańca PRYZMAT z Olsztyna - spektakl THE SELFIES

31 maja
Spektakl MUZG Teatru CHOREA z Łodzi

20-21 czerwca
WARSZTAT PERKUSJA CIAŁA prowadzony przez Krzysztofa Guzewicza

22-23 sierpnia
WARSZTAT BODY ART oraz INSTALACJĘ - TANIEC ŻYWYCH OBRAZÓW / PRZEKROCZ GRANICE WYOBRAŹNI prowadzone przez Art Color Ballet z Krakowa.

Przed nami FINAŁowy SPEKTAKL pt. ”stop.klatka”,  będący podsumowaniem cyklu warsztatów i działań poRUSZonego Miasta – szczegóły niebawem…