Ruszył nabór na zajęcia w Ruban Fight&Fitness. Z szeregu propozycji zajęć każdy znajdzie coś dla siebie. Należy tylko wybrać - fight czy fitness?

Propozycja dla prawdziwych mężczyzn, bo MMA uczy pokory i dyscypliny. Kombinacja siły fizycznej, szybkości i technik różnych sztuk walki. Ruban Fight&Fitness wychodzi również naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych. MMA dla dzieci (7-12 lat) to propozycja wspaniałej szkoły gimnastyki i dyscypliny oraz doskonała forma rozwoju fizycznego. Na zajęciach najmłodsi wykonują wiele różnych ćwiczeń ogólnorozwojowych.

Nowością w Ruban Fight&Fitness są zajęcia AktivMen. Jest to połączenie elementów sztuk walk takich jak boks oraz K1 oraz treningu funkcjonalnego i crosstreningu. Zajęcia przeznaczone dla mężczyzn, którzy chcą się poruszać i aktywnie spędzić wolny czas.

Ruban Fight&Fitness nie zapomina o kobietach, które chcą być fit i zaprasza na treningi, które pozwalają poprawić sylwetkę oraz pokonać własne słabości. Zajęcia zapewniają wszechstronny rozwój ciała i różnorodność ćwiczeń.

Wszystkie zajęcia odbywają się w Hotelu Mercure Mrągowo Resort&Spa****. Wrześniowy nabór rozpoczyna się od środy 9 września 2015r. Harmonogram zajęć dostępny jest na Facebooku.