Będą śpiewać i tańczyć pod okiem profesjonalnych instruktorów, odkrywać swoje talenty i mocne strony, pracować z mikrofonem a przede wszystkim dobrze się bawić. Fundacja "Ten Czas" zaprasza dzieci w wieku 8-12 lat na cykl warsztatów artystycznych i autoprezentacji - "Ja też MOGĘ ...!".

Warsztaty praktyczne przygotują dzieci do występów na scenie i wystąpień publicznych. W ramach zajęć będziemy śpiewać i tańczyć pod okiem profesjonalnych instruktorów, odkrywać swoje talenty i mocne strony, pracować z mikrofonem a przede wszystkim świetnie się bawić! Każde dziecko może spełnić swoje marzenia i stanąć na scenie, czy po drugiej stronie szklanego ekranu telewizora.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba uczestników jest ograniczona (max. 10 os.) - decyduje kolejność zgłoszeń! Warsztaty będą zakończone profesjonalną sesją fotograficzną i koncertem charytatywnym. To niepowtarzalna przygoda dla Twojego dziecka!


 

W czasie warsztatów dzieci zyskają większą świadomość siebie i swoich możliwości. Nauczą się jak radzić sobie z wystąpieniami publicznymi. Odkryją, rozwiną i ukierunkują swoje talenty oraz będą potrafiły je zaprezentować. Ponadto praca w grupie będzie okazją do świetnej zabawy. Dzieci nabędą także umiejętność pracy ze sprzętem technicznym jak nagłośnienie, oświetlenie.
Każdy uczestnik otrzyma pamiątkę w postaci certyfikatu, zdjęć z realizacji zajęć a chętni wezmą udział w koncercie charytatywnym - na jednej scenie z gwiazdą!

Zajęcia odbywać się będą w sali przy ulicy Grunwaldzkiej 10 w Mrągowie. Planowany termin pierwszego spotkania to 19 września godz. 16.00. Wszelkie informacje wraz ze zgłoszeniami prosimy przesyłać na e-mail: kolinscy@wp.pl, lub tel 503 046 023. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapraszamy serdecznie i czekamy na Was!

 

Projekt dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie IX" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Ośrodka Działaj Lokalnie w Rucianem Nidzie".