Mrągowski Budżet Obywatelski to niebagatelna szansa by wziąć sprawy w swoje ręce. Przyjdź na wtorkowe spotkanie i porozmawiaj o swoich pomysłach do Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego. Na zakończenie, uczestników zapraszamy na darmowy seans do kina Zodiak. Zaczynamy o 17.00 w Sali Orbita.

We wtorek 8 września 2015 o godzinie 17.00 zapraszamy na spotkanie informacyjne o Mrągowskim Budżecie Obywatelskim do Sali Orbita w Centrum Kultury i Turystyki. Masz szansę zapoznać się z zasadami i terminami MBO 2016. Dowiesz się jak złożyć propozycję zadania przez Internet. Możesz przedstawić swój pomysł do MBO i zdobyć podpisy poparcia dla swojej propozycji zadania. Niespodzianką będzie krótki film na temat murali, które powstały w naszym mieście w ramach pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego 2014.

Na zakończenie spotkania, wszystkich uczestników zapraszamy na darmowy seans do kina Zodiak. O godzinie 18.00 zostanie wyświetlony film „Sens życia oraz jego brak”. To komedia obsypana nagrodami na festiwalu w Turynie i Karlowych Warach „Sens życia oraz jego brak” to niekonwencjonalna opowieść o wchodzeniu w dorosłość, w której odnajdą się widzowie pod każdą szerokością geograficzną.

Zapraszamy