Anna Mucha, Katarzyna Maciąg, Lesław Żurek i Wojciech Medyński wystąpią na scenie Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie w spektaklu „Single i remiksy”. Przedstawienie w iście gwiazdorskiej obsadzie zaplanowano na 10 października 2015.

„Single i remiksy” to dzieło Mariusza Szczygielskiego - doskonałego pisarza książek i sztuk teatralnych, wyreżyserowane przez samego Olafa Lubaszenkę. To komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli, pozornie gloryfikujących swoją niezależność i swobodę, a tak naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery.

Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo przecież - jak mówi - singiel to najlepszy utwór na płycie. W firmie, którą dowodzi, szansę na karierę mają tylko single, więc wszyscy, którzy singlami nie są, wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa. Gdy korporacja zostaje wchłonięta przez inną, większą, a nowe szefostwo postanawia zmienić charakter firmy na prorodzinny, Magda wpada w panikę. Tym większą, że do Polski wysłany zostaje nowy przełożony, którego zadaniem ma być zweryfikowanie przede wszystkim jej pracy. Magda natychmiast musi zdobyć partnera! Jak jednak ma to zrobić, gdy przez całe swoje dotychczasowe życie unikała związków jak ognia i po prostu nie potrafi zbudować miłosnej relacji? Dochodzi do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie zatem wydanie służbowego polecania... Pech w tym, że wysłany z centrali weryfikator ma zjawić się w firmie lada chwila....

Teatralny hit będziecie mogli obejrzeć 10 października 2015 w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. „Single i remiksy” wystartują o godz. 16:00.

Bilety w cenie 90 zł możecie kupić:
- w recepcji CKiT ul. Warszawska 26, tel. 89 743 34 66;
- na portalu KupBilecik;
- w Gościńcu Molo ul. Jeziorna 1B, tel. 89 741 87 00