Ruszyła trzecia edycja konkursu „Turniej Miast Zumi”, w którym użytkownicy serwisu mogą głosować na swoje ulubione miasto w Polsce. Zabawa ma formę rankingu, w którym uczestnicy głosują na jedno spośród 335 miast powiatowych.

Pomóż nam w tym roku zwyciężyć!

O pozycji w rankingu decyduje proporcja ilości głosów do liczby mieszkańców. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos, więc wszystkie miasta mają równe szanse na zwycięstwo. W ubiegłym roku udało nam się zdobyć 13 miejsce, wyprzedzając takie miasta jak Olsztyn, Poznań czy Warszawa. W sumie zdobyliśmy 2 228 głosów, co stanowiło 10 % mieszkańców naszego miasta. Udało się zaangażować nie tylko mieszkańców, ale również miłośników Mrągowa z Polski i zagranicy.

Jak głosować?

    wejdź na www.turniejmiast.zumi.pl
    w wyszukiwarce wpisz „Mrągowo”
    kliknij „Głosuj”
    wpisz swój adres email
    potwierdź swój głos używając linku, który dostaniesz na maila
    zachęć innych do głosowania!

Głosy można oddawać do 25 listopada. Każdy głos jest ważny!

Co zyskamy?

Organizator turnieju nagrodzi trzy miasta w postaci rabatu 99% na kampanie promocyjne o wartościach kolejno: I miejsce – 200 tys. zł, II miejsce 100 tys. zł, III miejsce 50 tys. zł. Ogólnopolska kampania marketingowa oraz wsparcie promocyjne na stronach Onet.pl oraz Zumi to szansa dla Mrągowa!

Konkurs Fotograficzny
Dodatkowo każdy może wziąć udział w konkursie, który daje szansę pokazania naszego miasta na zdjęciach. Zwycięskie fotografie zostaną opublikowane na stronie głównej Zumi i będą nową „tapetą” miasta.

Liczymy na Was!
Pokażmy, że jesteśmy miastem ludzi aktywnych! Głosujemy na Mrągowo!!