5 stycznia 2016 r. o godz. 18.00 zapraszamy na wyjątkowy koncert do Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. To niepowtarzalna okazja aby usłyszeć kolędy zaśpiewane w stylu chorału gregoriańskiego. A to za sprawą zespołu MISTIC zwanego "polskimi Gregorianami".

Zespół MISTIC nazywany również Polskimi Gregorianami powstał w 2005 roku zainspirowany serią płyt "Gregorian - Masters of ch ant". Założył go Mikołaj Kotyczka (Simon Woods) - kompozytor, aranżer, producent i realizator nagrań. Na początku był to projekt wyłącznie "studyjny" nastawiony na jednorazowe wydawnictwo lecz w 2006 r. po wydaniu pierwszego albumu "MISTIC - Największe polskie przeboje w stylu chorału gregoriańskiego" zaistniała potrzeba utworzenia stałego składu zespołu na potrzeby koncertów. Do utworu "Wiara" z pierwszego albumu został nakręcony teledysk będący również pierwszym singlem. Drugim singlem stał się utwór "Kiedy powiem sobie dość" z repertuaru O.N.A. Zespół podczas promocji tego albumu wystąpił m.in. w programie Kuby Wojewódzkiego, w programie "Kawa czy herbata?", "Pytanie na śniadanie" i "Teleexpress".

Bilety - 15 zł 

Informacja i sprzedaż - recepcja Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie w godz. 14.00 - 21.00, tel. 89 743 34 66, 89 743 34 73

dla grup zorganizowanych (powyżej 10 os.) - 10 % upustu!

Tu kupisz bilet...