Zapraszam do wysłuchania audycji. W Programie Pomost. 16 grudnia 2015 on-line godz. 15.00 www.RadioWnet.pl

Wizyta świątecznych Gości:
OLA Turkiewicz i Jej muzyka, reżyser mazurskiego Arboretum Jacek Górski z Fundacji Dziedzictwa Rzeczypospolitej. Razem z nimi przyjdzie Virga :). Będziemy się chwalić i opowiadać o tym co wydarzyło się w tym roku, powiemy o inicjatywie Polacy Blisko Siebie, zapraszając do odwiedzin na portalu!

Poznamy australijskie tradycje Bożego Narodzenia, zagościmy wśród Aborygenów i Polonii świata - opowie o tym red. Jolanta Wolska.

Niesamowite historie z życia Mazurów z dalekiej Syberii przybliży nam dr Artiom Czernyszew z Radio Rodacy.

Usłyszycie o przygotowaniach do Nocy Biologów i naszej Akcji Książka dla Rodaków, i zielonych listach z Mrągowa wysłanych do Chakasji, a także o niezwykłej synergii oraz wydarzeniach na Archipelagach Kultury Warmii i Mazur. 

W audycji pojawią się także niespodzianki prosto z Wilna od red. Haliny Borawskiej. Mamy rekomendacje książek pod choinkę, są to "Opowieści Aborygeńskie", przeczytamy fragment historii z książki  "Zakrętasy" i będziemy pozdrawiać się świątecznie razem z autorką Heleną Piotrowską, kreatywną sztukę pisania polecam Polonii przećwiczyć z Krzysią Bezubik, rzecz wydarzy się wielka - będziemy w trakcie audycji stawiać szopkę. Radośnie czekamy na Gości, mile ich przyjmiemy ! Powiemy o postępie prac nad projektem Voytek Putz Chopin Chicago Garden i będzie wiele jeszcze innych rzeczy...red. Zofia Wojciechowska
instytut Hortiterapii