Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mragowska" oraz Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej przygotowują publikację promocyjną "Informator Turystyczny" na rok 2016. Planowana data publikacji to maj br.

Jest to kolorowy przewodnik turystyczny po Ziemi Mrągowskiej formatu A5 zawierający kilkanaście rozdziałów, w których opisane zostaną najciekawsze miejsca. Rozdziały podzielono na grupy tematyczne, jak np.: Mrągowo, Mikołajki, Szlak kajakowy Krutyni, Mazurski Park Krajobrazowy, itd. Planowany nakład to 5000 szt. w języku polskim, 5000 szt. w języku niemieckim. W przypadku dużej ilości reklamodawców informator zostanie również przetłumaczony na język angielski. Jest to publikacja sponsorowana, w której reklamodawcy mogą wykupić całą lub połowę strony.

Koszt  modułu reklamowego na stronie formatu A5 (148 mm x 209 mm) to 400 zł/ brutto.

Koszt modułu reklamowego na połowie strony formatu A5 to 240 zł/ brutto.

Koszt modułu reklamowego przy spisie treści na pierwszej stronie Informatora formatu A5 to 550 zł/brutto.

Koszt strony modułu reklamowego na zewnętrznej tylnej okładce Informatora formatu A5 to 550 zł/brutto.
Podmioty, które wzięły udział w edycji zeszłorocznej otrzymują 50 % zniżki na strony, które w zostały przygotowane w zeszłym roku!

Sponsorów poszukujemy wśród podmiotów turystycznych z terenu powiatu mrągowskiego, np. hoteli, pensjonatów, obiektów gastronomicznych itd. Sponsorami w tej publikacji mogą być wyłącznie członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska”. Środki pozyskane z reklam zostaną przeznaczone na zwiększenie nakładu publikacji lub wydanie wersji angielski publikacji.

Wykonujemy bezpłatnie projekt modułów reklamowych, także w języku niemieckim.

Jeżeli nie jesteś członkiem Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska” zachęcamy do przystąpienia do naszego stowarzyszenia.

Dowiedz się o Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska”…

Deklaracja członkowska...

Informator dystrybuowany będzie bezpłatnie w punktach informacji turystycznych, hotelach, pensjonatach, restauracjach, muzeach itd. z terenu powiatu mrągowskiego. Dzięki temu turysta, który przyjedzie na Ziemię Mrągowską uzyska pełną informację o atrakcjach.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 26, tel. (89) 741 80 39 lub mailowo: info@it.mragowo.pl do 11 maja br.

Państwa reklama w Informatorze trafi bezpośrednio do turystów przebywających na Mazurach!