Jeśli chcesz rozwijać się sportowo, a przy okazji poznać najpiękniejsze miejsca w Polsce, zapraszamy na 7 emocjonujących wyścigów rowerowych, składających się na klasyfikację generalną. Po skończonej rywalizacji wyłonimy najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych na trzech dystansach. Wszystkie wyścigi zaliczane będą do Super Klasyfikacji MTB.

Uczestnicy poznają m.in. bardzo ciekawy i zróżnicowany
kajakowy szlak rzeki Krutyni, uznawany za jeden z najpiękniejszych szlaków nizinnych Europy. Przebiega on przez Puszczę Piską, a od jeziora Mokrego także przez Mazurski Park Krajobrazowy. Na trasie tej można spotkać ciekawą florę i faunę. Nie jest rzadkością zobaczyć tu orła bielika lub orła przedniego. Wrażenie robią również odcinki porośnięte starymi dębami i wysokimi sosnami.

Etap w Krutyni to kolejny bardzo malowniczo usytuowany wyścig. Zawodnicy wystartują ze Stanicy Wodnej PTTK Krutyń, w wiosce przekroczą most na rzece Krutyni. Dalej pojadą duktami w lesie Krutyńskim. Trasa poprowadzi wokół jeziora Mokrego. Etap będzie szybszy niż pozostałe w cyklu, ale nie pozbawiony trudniejszych odcinków. Ostatnie "kilometry do mety" na pewno śnić się będą uczestnikom do końca życia... :)

Szczegóły wkrótce...

10 lipca 2016, godz. 11:00
Stanica Wodna PTTK Krutyń
Krutyń 15, 11-710 Krutyń

Stowarzyszenie "Luz Grupa". Kontakt, tel. 606 465 364


Stowarzyszenie "Luz Grupa"