Nie wymaga wcześniejszego treningu i przygotowania. To rodzinny wysysacz potu w pięknych okolicznościach mazurskiej przyrody. Trasa rekreacyjna MEZnO ma po prostu dać uczucie pozytywnego zmęczenia!

Chcesz w ciekawy sposób spędzić jeden z czerwcowych weekendów? Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” przygotowała specjalną ofertę dla mieszkańców Mazur na rekreacyjne spędzenie czasu na łonie natury.

Mazurskie Ekstremalne Zawody na Orientację w całości odpowiadają oczekiwaniom współczesnym KrajoZnawom, osobom które z mapą i kompasem w ręku chcą posmakować przygody. Specjalną propozycją dla osób, chcących bardziej rekreacyjnie, niż wyczynowo odpocząć aktywnie jest udział w imprezie pokonując trasę rekreacyjną!

Doskonały przepis na wakacyjną przygodę na Mazurach! Wszystko zależy od ciebie czy indywidualnie czy drużynowo (może rodzinnie?). Niebagatelne dystanse są dla miłośników turystyki ekstremalnej. Trasa rekreacyjna to propozycja dla osób, dla których liczy się aktywność. Nie chodzi o walkę z czasem i pokonanie własnych słabości, lecz o dobrą zabawę w gronie przyjaciół!

Tu każdy uczestnik jest zwycięzcą, ponieważ podczas pokonywania maksymalnie 50 km trasy, zmierzy się również ze swoimi słabościami. To propozycja dla każdego pasjonata turystyki aktywnej dająca możliwość poznania Mazur z trzech różnych perspektyw: kajakiem (5-7 km), na rowerze (30-40 km) oraz podczas biegu na orientację (3 km).

III Rajd Krutyni odbędzie się 18 czerwca na terenie gminy Sorkwity. Organizatorem jest Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska”, a bazą imprezy jest Stanica Wodna PTTK w Sorkwitach.

Więcej informacji o rajdzie na stronie Facebooka. W przypadku dużej liczby chętnych z Mrągowa organizator zapewni transport oraz powrót z Sorkwit.

Zapisz się już dziś!
Mrągowo to Miasto Ludzi Aktywnych! Mieszkańcy biegają, jeżdżą na rowerze oraz trenują crossfit! Czy podejmą wyzwanie i wezmą udział w III Mazurskich Ekstremalnych Zawodach na Orientacje?