Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie zaprasza miłośników dobrego filmu na seanse prezentowane w ramach Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. Najbliższy film:

"SPRAWIEDLIWY"
4, 6, 7 marca 2016, godz. 17.00


produkcja: Polska
reż.: Michał Szczerbic
czas trwania: 95 min.,
ograniczenia wiekowe: sugerowane przez dystrybutora – od 12 lat

Hania, 6-letnia sierota (Ewelina Zawistowska) zostaje przygarnięta przez młode polskie małżeństwo, które mimo ogromnego ryzyka decyduje się dać jej nie tylko schronienie, ale i miłość. Wbrew śmiertelnemu zagrożeniu, Anastazja (Urszula Grabowska) i Jan (Jan Wieczorkowski) poruszają niebo i ziemię, by ocalić nie tylko życie Hani, ale także pomóc jej pozostać dzieckiem... (czytaj więcej)
 
bilet: normalny - 11 zł , karta MRTP - 10 zł

Zachęcamy Państwa do obejrzenia wykazu tytułów filmów zamieszczonych na stronie SKSiL (zob.), które moglibyśmy obejrzeć w kinie Zodiak i zgłaszania propozycji repertuarowych na adres info@ckit.mragowo.pl. Działalność Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych ma na celu upowszechnianie kultury filmowej w szczególności poprzez rozpowszechnianie w kinach Sieci filmów o wysokich walorach artystycznych oraz podejmowanie działalności edukacyjnej adresowanej do młodej widowni kin. Strukturę Sieci tworzą kina, które zobowiązały się do realizowania programu SKSiL w umowach zawartych z operatorem Sieci - Filmoteką Narodową, która w zamian wspiera finansowo działalność programową kin oraz ułatwia im dostęp do pożądanego - z punktu widzenia programu Sieci - repertuaru kinowego. Program Sieci jest finansowany ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Filmoteki Narodowej.