Zapraszamy na wyjątkowy koncert MALEO REGGAE ROCKERS - jednego z czołowych polskich zespołów reggae, z charyzmatycznym liderem Darkiem Malejonkiem na czele, który wystąpi w Mrągowie z gościnnym udziałem Kasi Malejonek i Marceliny z projektu Panny Wyklęte.

3 maja 2016, godz. 17.30
Pl. Unii Europejskiej w Mrągowie


Koncert  będzie okazją do usłyszenia utworów z projektu zainspirowanego historią Żołnierzy Wyklętych, który zyskał spektakularną popularność oraz materiału z najnowszej płyty „Wake Up” nominowanej do Fryderyków w kategorii Album Roku muzyka korzeni.

Zespół MRR wychodzi na najbardziej zapracowaną ekipę w Polsce. Jest to już piąta płyta zespołu Maleo Reggae Rockers w ciągu ostatnich 2 lat, a siódma samego Darka Malejonka. Eksperymenty muzyczne z projektami Panny Wyklęte pozwoliło ekipie Maleo na wielki skok w każdej dziedzinie produkcji, od kompozycji, aranżacji i wykonania, na doskonałym brzmieniu kończąc.

Maleo Reggae Rockers płytą Wake Up wracają do korzeni reggae kontynuując misje Boba Marleya w niesieniu światu przesłania miłości, pokoju i wolności poprzez dźwięki i słowa. Muzycy dumnie ogłosili, że udało im się przebić barierę brzmienia, która oddzielała polskie produkcje reggae od tych światowych.

ZAPRASZAMY!

Pełny program MAJÓWKI w Mrągowie już wkrótce...