W niedzielę 24 lipca 2016 o godz. 20:00 zapraszamy do amfiteatru nad jeziorem Czos w Mrągowie na koncert Michała Szpaka w ramach letniej trasy koncertowej "Color of your life".

MICHAŁ SZPAK to obecnie najgorętsze nazwisko w polskim show - biznesie. Po roku wypełnionym nieustającymi ogromnymi sukcesami w Polsce i za granicą, m.in.: SuperPremiera Opole 2015, 3 miejsce w głosowaniu publiczności - Konkurs Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016, SuperArtysta Opole 2016, GRAND PRIX PUBLICZNOŚCI-Złote Opole2016 i wiele innych nagród i wyróżnień - ten niezwykle utalentowany, charyzmatyczny właściciel jednego z najlepszych głosów w historii polskiej muzyki rozrywkowej rozpoczął swoją,  jedną z najbardziej oczekiwanych w kraju, trasę koncertową - live z zespołem.. Po serii entuzjastycznie przyjętych przez publiczność koncertów, osiągając wielki sukces zarówno artystyczny jak i frekwencyjny, artysta ruszył w LETNIĄ TRASĘ KONCERTOWĄ " COLOR OF YOUR LIFE".

Znakomita muzyka, mistrzowski, perfekcyjny wokal na żywo, półtorej godziny  energii, magii i emocji ! Oprócz utytułowanych, uwielbianych przez publiczność  przebojów: "Color Of Your Life", "Jesteś Bohaterem", "Byle Być Sobą" Michał wykonuje na koncercie dynamiczne  rockowe utwory jak" Rosanna", "What A Shame" jak również taneczny "Tic Tac Clock", czy też piękną rockową balladę "Ostatni Zakręt". Wszystkie utwory pochodzą ze znakomicie przyjętego przez publiczność oraz krytyków muzycznych albumu "Byle Być Sobą", który pokrył się już platyną za singiel "Color Of Your Life". Na koncercie  pojawi się również kilka niespodzianek muzycznych przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.

Wakacje będą należały do Michała Szpaka i jego LETNIEJ TRASY KONCERTOWEJ - "COLOR OF YOUR LIFE".

Nie może Was tam zabraknąć!

Bilety w cenie 25 zł (ulgowy 6-14 lat i seniorzy 60+) oraz 50 zł (normalny) dostępne na kupbilecik.pl oraz w recepcji Centrum Kultury i Turystyki, tel. 89 743 34 66.