Z przykrością informujemy, że koncert „The Dark Side Of The Moon” w wykonaniu zespołu Spare Bricks zaplanowany na 21 kwietnia zostaje odwołany!!!

Zwrot biletów w recepcji CKiT.

 

Zapraszamy na wyjatkowy koncert „The Dark Side Of The Moon” w wykonaniu zespołu Spare Bricks.

W 2017 roku miną 44 lata od wydania albumu „The Dark Side Of The Moon” zespołu Pink Floyd. Z tej okazji 21 kwietnia 2017 o godz. 19.00 Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie oraz firma Nu Media zapraszają na wyjątkowy koncert, który przywoła wspomnienia zwiazane z płytą i na nowo pozwoli odkryć Ciemną Stronę Księżyca. Utwory ze słynnego albumu wykona na żywo grupa Spare Bricks.

Muzyce towarzyszyć będą specjalne wizualizacje oraz zdjęcia znakomitego fotografa Leszka Paradowskiego. Usłyszmy również odpowiedzi mieszkańców Mrągowa na słynne pytania, jakie członkowie zespołu Pink Floyd zadawali podczas nagrywania płyty „The Dark Side Of The Moon”. Koncert zostanie wzbogacony wykonaniem kilku dodatkowych utworów z płytoteki zespołu Pink Floyd. Wyboru tych utworów będą mogli dokonać mieszkańcy Mrągowa w specjalnej ankiecie zamieszczonej na FB koncertu. Do udziału w koncercie zespół zaprosił również mrągowskich wokalistów i tancerzy.

Jeśli Państwo, podobnie jak organizatorzy, nie mogą przestać myśleć o „Ciemnej Stronie Księżyca” to znaczy, że musimy się spotkać w 21 kwietnia na koncercie w CKiT. Zapraszamy!

Spare Bricks

Agnieszka Szpargała – wokal, saksofon
Jacek Aumüller – bas, wokal
Paweł Wrocławski – gitary
Tomasz Gadzina – instrumenty klawiszowe
Michał Słupski – perkusja

Informacje o zespole Spare Bricks - znajdą Państwo na stronie i FB

Na koncert zapraszają: Centrum Kultury i Turystyki, Nu Media, MPF.

21 kwietnia (piątek) 2017, godz. 19.00

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w recepcji CKiT, ul. Warszawska 26, w godz. 14.00 - 22. 00 (tel: 89 743 34 66, 89 743 34 73) lub on-line w systemie eko-bilet.

Informacje o koncercie: dariusz.naworski@muzykapinkfloyd.pl, tel. 510 069 388