Obecnie prowadzimy program pt. Ogrody zdrowia hortiterapii, w którym prezentujemy różnorodność form rehabilitacji sensorycznej poprzez lecznicze piękno roślin, polecamy Wam hortiterapię. Wspólne tworzenie kompozycji, nowoczesne i tradycyjne metody wspomagania fizykoterapii sprawdzają się w codziennym doświadczaniu świata. Ważne jest, aby prowadzić systematycznie pod kierunkiem profesjonalnego trenera / hortiterapeuty ćwiczenia pamięci. Umożliwiamy efektywne odtwarzanie poczucia przestrzeni, usprawnianie manualne w pracy przy tworzeniu prostej aranżacji eko florystycznej, a dzięki odpowiednio dobranym kwiatom i ich wiosennej kolorystyce zaciekawiamy oraz zainspirujemy do aktywności społecznej. W czasie powstawania prac warsztat hortiterapii integruje się z otoczeniem, dodatkowo uczestnik możne zapoznać się z żywym i bogatym materiałem roślinnym. Dzięki stymulacji 5 zmysłów możemy kształtować także zmysł estetyczny oraz wspólnie cieszyć się nowymi lub przypomnianymi umiejętnościami, a przede wszystkim radością i doświadczeniem dobrodziejstw świata natury.

Serdecznie zapraszamy! zachęcam do udziału w zajęciach prowadzonych w oparciu o metodykę hortiterapii szkoleniach. Zdjęcia znajdują się na naszej stronie www.zielonypromien.btx.p oraz na Feacebook Instytut Hortiterapii. Fotografie pochodzą z albumu z treningu rehabilitacji sensorycznej z Centrum Alzheimera w ŚDS w Reszlu. Autorski program Zofii Wojciechowskiej Instytutu Hortiterapii Zielona Akademia Hortiterapii - Ogrody Zdrowia Hortiterapii realizowany jest w programem certyfikowanym. Posiadamy certyfikat Produkt Warmia i Mazury

Kurs odbywa się w siedzibie Instytutu Hortierapii - Mrągowo ul. Krzywa 70, e-mail: horti.biuro@gmail.com

NASZE SZKOLENIA SĄ WYJĄTKOWO PRAKTYCZNE

100% gwarancja praktycznej wiedzy – prezentujemy tylko niezbędną teorię, resztę prelegent omawia na prawdziwych przykładach, które sprawiają problemy w codziennej pracy. Dajemy Państwu dużo praktycznej wiedzy i ćwiczenia konkretnych umiejętności. Hortiterpia to dziedzina alternatywnej rehabilitacji, Wiosenne zajęcia dostosowane są do potrzeb terapii. Leczniczy kontakt z roślinami to zdrowe dla domu, to kwiaty pobudzajace i wzamcnajace organzim na wiosnę.

Gwarancja: kursant uzyskuje profesjonalny certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności w czasie szkolenia

Termin 04-05 marca 2017

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ JUŻ DZIŚ

tel: 518 921 104, e-mail: horti.biuro@gmail.com


Zofia Wojciechowska