Wyjątkowe emocje będą towarzyszyły nam podczas koncertu, który odbędzie się pod koniec marca w Mrągowie. Fundacja „Ten Czas” organizuje już po raz czwarty koncert charytatywny. Tym razem fundusze zbierane będą na zakup sprzętu dla dzieci walczących z cukrzycą. Gwiazdą tego wieczoru będzie Mietek Szcześniak.

Zakup kosztownych urządzeń do bezinwazyjnego mierzenia poziomu glikemii to główny cel jaki tym razem postawiła sobie Fundacja „Ten Czas” z Mrągowa. Zbiórka na zakup sprzętu dla konkretnych, chorych na cukrzycę dzieci z mrągowskich szkół, odbędzie się podczas charytatywnego koncertu - 24 marca 2018 r. o godzinie 19:00 w Kościele Ewangelicko – Augsburskim w Mrągowie. Tym razem fundacja zaprosiła niezwykłego artystę.

- Na nasze wydarzenia, między innymi koncerty dobroczynne, staramy się zapraszać znanych wykonawców, którzy oprócz dorobku scenicznego są po prostu porządnymi, dobrymi ludźmi - mówi Wojciech Koliński z Fundacji „Ten Czas”. - W tym roku pomyśleliśmy o Mietku Szcześniaku, którego działania na rzecz potrzebujących są powszechnie znane. Po kilku rozmowach, podczas których artysta miał okazję poznać dobroczynny charakter naszych działań, przyjął zaproszenie. Zaproponował też, że przyjedzie z całym zespołem i wykona dla Mrągowian swoje największe przeboje.

Jak pokazały trzy poprzednie koncerty, na wrażliwość Mrągowian można zawsze liczyć. Dla fundacji, która organizuje już czwarty tego typu koncert, to spore wyzwanie techniczne, logistyczne, a także finansowe.

- Jeśli ktoś z Państwa chciałby nam pomóc, serdecznie zapraszamy do wsparcia. Każda, nawet najmniejsza kwota wpłacona na konto fundacji jest bardzo pomocna - dodaje Wojciech Koliński. - Zebrane fundusze będą przeznaczone przede wszystkim na charytatywne działania i pomogą nam w przygotowaniu następnych atrakcyjnych i dobrych wydarzeń. Będziemy mogli wspólnie cieszyć się z pomagania innym, za co już teraz dziękujemy...i oczywiście Wszystkich zapraszamy na koncert.

Koncert odbędzie się 24 marca 2018 r. w Kościele Ewangelicko-Augsburskiej w Mrągowie.