Zapraszamy na RODZINNĄ MAJÓWKĘ. Będzie kolorowo, żywiołowo i radośnie!

1 maja 2018
molo przy Skwerze Jana Pawła II w Mrągowie


W programie
14.00-19.00 ANIMACJE z GRUPĄ MAGOJA m.in. gry i zabawy z różnych zakątków Europy wraz z "podróżą" po wielkiej mapie, nie zabraknie robótek plastycznych gdzie powstawać będą specyficzne dla różnych narodów papierowe nakrycia głowy, flagi krajów Unii Europejskiej czy malowanki z zabytkami Europy. Zaprosimy również do krainy z setkami małych oraz ogromnych baniek mydlanych i wielu innych atrakcji, które na pewno nie pozwolą się nudzić!

A NA DESER o godz. 17:00 BUDYŃ JULKA TUWIMA – koncert dla małych i dużych! Inteligentne, żywiołowe piosenki, łączące współczesną rock'n'rollową energię oraz parafrazy wierszy Juliana Tuwima - wieszcza, który jak nikt rozumiał dzieci, ich ruchliwą naturę i optymizm. Piosenki skomponowane przez Jacka "Budynia" Szymkiewicza, lidera grupy Pogodno, przybliżają najbardziej popularne utwory poety. Koncert będzie okazją do poznania Słonia Trąbalskiego, Dyzia Marzyciela czy Lokomotywy z nowej, żywiołowej i łobuzerskiej strony! Wystąpią: JACEK „BUDYŃ” SZYMKIEWICZ (Pogodno, Babu Król) - wokal, gitara elektryczna, JOANNA EWA ZAWŁOCKA (Miąższ) – wokal, SEBASTIAN PIKULA (Miąższ) – gitara, ALEKSANDER ORŁOWSKI – perkusja. www.budynjulkatuwima.pl

Koncert w ramach cylku "Letnich koncertów na deptaku", dofinansowano ze środków budżetu miasta w ramach Gminnego Funduszu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł".