Multikino zaprasza na Filmowe Lato w zasięgu Orange. Plenerowe kino pojawi się pod koniec lipca 2018 r. w Mikołajkach. Seanse będą wyświetlane przez trzy dni.

Po raz drugi ruszyła w trasę Filmowe Lato w zasięgu Orange. W ramach plenerowego kina, którego organizatorem jest sieć kin Multikino, od czerwca do września zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt filmów w blisko 40 najpiękniejszych miejscowościach w całej Polsce. Również w Mikołajkach, w centrum miasta.

W ciągu trzech letnich miesięcy Filmowe Lato w zasięgu Orange pojawi się wszędzie tam, gdzie Polacy wypoczywają w okresie letnim. Stanowić będzie doskonałą alternatywę do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Zagości zarówno w popularnych kurortach: Mikołajki, Szklarska Poręba Krynica Morska, jak i malowniczo położonych miejscowościach – Tleń, Osie, Olecko i Czaplinek. Zaparkuje przy tężniach w Ciechocinku oraz w Kołobrzegu, Gołdapi, Cisnej, Inowrocławiu, Rabce-Zdrój i Szczawnicy. Umiejscowione będzie także nad Parsętą, Drwęcą i Nogatem. Zacumuje nad przystaniami mazurskich jezior i na plażach Bałtyku. Pojawi się w takich krainach, jak: Pałuki, Kaszuby, Kujawy, Lubelszczyzna, Podlasie i Suwalszczyzna. Dotrze też na Mazury Garbate i do serca Puszczy Białowieskiej. Widzowie będą mieli ponadto niecodzienną okazję brać udział w projekcjach w otoczeniu Tatr, Karkonoszy i Połonin Bieszczadzkich.

Repertuar w Mikołajkach:

25 lipca (środa) 2018, godz. 21:30
pl. Wolności
Tytuł: Nieobliczalni
Produkcja: Francja, 2012; Reżyseria: David Charhon
Obsada: Sabrina Ouazani, Lionel Abelanski, Fabrice Colson, Youssef Hajdi, Laurent Lafitte, Jean-Noël Martin, Noël Martin, Omar Sy
Opis: „Nieobliczalni” to dwaj skrajnie różni paryscy policjanci, dla których nie ma ludzi nietykalnych. Będą musieli oni rozwikłać kryminalną zagadkę, a przy okazji zadrzeć z wysoko postawionymi ludźmi władzy, którym wydaje się, że są... nietykalni.

26 lipca (czwartek) 2018, godz. 21:30
pl. Wolności
Tytuł: Wesele w Sorrento
Produkcja: Dania, Szwecja, Włochy, Niemcy, Francja, 2012
Reżyseria: Susanne Bier
Obsada: Molly Blixt Egelind, Paprika Steen, Kim Bodnia, Pierce Brosnan, Sebastian Jessen
Opis: "Wesele w Sorrento” to romantyczna komedia nagrodzonej Oscarem Susanne Bier z Piercem Brosnanem i Trine Dyrholm w rolach głównych.
To niepoprawnie optymistyczna opowieść o tym, że czasem wszystko się zaczyna, kiedy myślimy, że już po wszystkim. „Wesele w Sorrento” to kino gatunkowe w najczystszej postaci, niczym „Mamma Mia!”, tyle że z błyskotliwym scenariuszem, jak pisała krytyka. W efekcie powstała brawurowa opowieść ze świetnie nakreślonymi postaciami, pełna pikantnych dialogów i humoru.

27 lipca (piątek) 2018, godz. 23:00
pl. Wolności
tytuł: Nietykalni
Produkcja: Francja, 2011
Reżyseria: Eric Toledano, Olivier Nakache
Obsada: Audrey Fleurot, Anne Le Ny, Clotilde Mollet, François Cluzet, Omar Sy
Opis:Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich... nietykalnymi.


Organizator: Multikino
Sponsorzy: Orange, Lay's

Patroni medialni: RMF FM, NaszeMiasto.pl, KINO TV, VIVA!
Partner: Polregio