Zapraszamy na Wielki Bieg Św. Huberta, który odbędzie się 13 października 2018 w Stadninie Koni Ferensteinów w Gałkowie. Tradycja Hubertusa w Stadnienie sięga już osiemnastu lat! To historyczne jeździeckie święto daje wrażenie przeniesienia się w czasie do świata pełnego elegancji, piękna i legendarnej polskiej odwagi. W malowniczej scenerii Mazur w teren wyjeżdża grupa ponad czterdziestu konnych, których poprowadzi Karolina Ferenstein- Kraśko i Piotr Kraśko. 

Zapierajace dech w piersiach zmagania jak co roku obserwować będzie licząca ponad trzysta osób publiczność, towarzysząca zastępowi na zaprzęgach piknikowych. Na każdy z wozów przygotowane zostaną wspaniałe kosze piknikowe! Cały przejazd to niemal trzygodzinna wyprawa po przepięknej Puszczy Piskiej zakończona pełnym adrenaliny, ryzyka i piękna pościgiem za lisem. Wszystko zaczyna się tradycyjnie już spacerem po ekologicznym targu, gdzie można będzie wyposażyć się w produkty od lokalnych producentów – doskonałej jakości wędliny, sery i inne przysmaki.

O godzinie 13:00 odbędzie się prezentacja uczestników na Hipodromie, potem jeźdźcy wyruszają swoją trasą, a widzowie na wozach dojeżdżają do nich w najbardziej malowniczych miejscach, gdzie ustawione są najtrudniejsze przeszkody. Nie odbędzie się również bez pokazów i atrakcji dodatkowych. Zdecydowanie jednym z największych przeżyć jest pokonanie rzeki Krutyni! Kilkaset osób z pobliskiego mostu śledzi zmagania uczestników nagradzając ich brawami. 

Wielki Bieg Św. Huberta z roku na rok staje się coraz większym wydarzeniem. Rozmach z jakim jest przygotowywany czyni go jednym z największych tego typu imprez w Polsce. Serdecznie zapraszamy !

Cennik:

Jeździec na koniu wypożyczonym ze Stadniny Koni Ferensteinów 300 zł
Jeździec na własnym koniu 200 zł
Miejsce na wozie piknikowym dla osób dorosłych (pow. 18 lat) 300 zł
Miejsce na wozie piknikowym dla osób w wieku 18-15 lat 200 zł
Miejsce na wozie piknikowym dla osób w wieku 15-4 lat 100 zł
Miejsce na wozie piknikowym dla dzieci poniżej 4 lat wstęp wolny
 

Należności należy wpłacać na konto:
K&F Group Gałkowo 45, 12-220 Ruciane- Nida
PKO BP 82 1020 4753 0000 0502 0046 5765


Zamówienia będą przyjmowane według kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Podczas dokonywania rezerwacji prosimy o szczegółową listę gości (imię, nazwisko) oraz informację w jakim towarzystwie chcieliby Państwo siedzieć na zaprzęgu piknikowym. Znacznie ułatwi to dogodne usytuowanie gości.

Zgłoszenia wysyłać proszę na adres: stadninagalkowo@kfgroup.pl

Pomyśleliśmy również o najmłodszych adeptach jeździectwa! W niedzielę 14 października 2018 odbędzie się Hubertus Dziecięcy, który posiada już kilkuletnią tradycję. Wydarzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci sprawiając im wiele radości.

Atrakcje dla dzieci:

Wyjazd w teren wierzchem (grupa zaawansowana)
Przejazd wozem piknikowym dla mniej zaawansowanych i rodziców
Games Pony
Gry i zabawy na polanie
Poszukiwanie lisa ukrytego w lesie !
 

Cennik:
Dzieci 150 zł (wszystkie atrakcje w cenie)
Rodzice wstęp wolny


Kontakt:
Tomasz Godek
Stadnina Koni Ferensteinów
tel. 660 792 734
e-mail: stadninagalkowo@kfgroup.pl