Informujemy, że spektakl "Być jak Elizabeth Taylor", który miał się odbyć w dniu 10.03.2019 r. w CKiT  w Mrągowie zostaje odwołany ze względu na małą sprzedaż biletów.

 

W niedzielę 10 marca 2019 r. o godz. 16.00 zapraszamy na SPEKTAKL "Być jak Elizabeth Taylor". Wystąpią wyśmienici aktorzy: Małgorzata Foremniak, Martyna Kliszewska, Paweł Deląg, Sambor Czarnota.

Spekakl o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywod, która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie. Do apartamentu słynnego hotelu The New York Palace, w który mieszka wybitny psycholog Tony Slawers przychodzi niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka- Elizabeth Taylor, po chwili pojawia się również Richard Burton. Po swoim długim spektakularnym małżeństwie postanawiają się rozstać.

Autor sztuki podejmuje próbę analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością, a popularność i sława staja się przeszkodą w budowaniu właściwych  relacji. Wyjątkowe kostiumy zaprojektowane przez Tomasza Ossolińskiego za sprawą ekskluzywnych tkanin, a także kryształowych elementowi i biżuterii znanej na świecie firmy Swarovski oddają klimat epoki i niezwykłość bohaterów.

Czas trwania spektaklu: 120 min. (z przerwą)

Bilety w cenie 90 zł do nabycia w recepcji Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, ul Warszawska 26 tel. 89 743 34 66

w Internecie: www.kupbilecik.pl

u Organizatora OPUS ART: informacje, rezerwacje, sprzedaż wysyłkowa, zamówienia grupowe - e-mail: rezerwuj@op.pl, tel. 515 922 426