Znakomity wrocławski zespół, który plasuje się  w gronie najpopularniejszych zespołów w Polsce wystąpi w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie! Zapraszamy na KONCERT.

MIKROMUSIC
12 kwietnia (piątek) 2019, godz. 19.00
sala widowiskowa CKiT

Ich muzyka wymyka się wszelkim klasyfikacjom. Sam zespół określa ją po prostu jako Mikromusic. Na koncie mają sześć płyt studyjnych i trzy albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku, a teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na takich festiwalach jak Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards. Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce” to pierwszy album wydany samodzielnie poprzez crowdfunding. Jak sami mówią: „Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań, nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia”.

Skład zespołu tworzą: Natalia Grosiak – wokal, Dawid Korbaczyński – gitara, Robert Szydło – gitara basowa, Robert Jarmużek – piano, Adam Lepka – trąbka i instrumenty perkusyjne, Łukasz Sobolak – perkusja.

Bilety: 65 zł - ulgowy /uczniowie,studenci, z kartą MRTP/MKS/ 75 zł - normalny do nabycia w recepcji CKiT w Mrągowie, ul. Warszawska 26, tel. 89 743 34 66, w Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej (CKiT) lub przez
systemy kupbilecik lub ekobilet