Z przykrością informujemy, że pokaz PAN ZĄBEK I PRZYJACIELE organizowany przez Impresariat Online ZOSTAŁ ODWOŁANY z przyczyn niezależnych od Centrum Kultury i Turystyki. Bilety zakupione w CKiT Mrągowo można zwrócić w miejscu sprzedaży. Przepraszamy za utrudnienia.

 

Zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie na występ iluzjonisty Pana Ząbka i Przyjaciół - sobota 6 kwietnia 2019 r., 18:00-21:00.

Pan Ząbek - Iluzjonista, showman, najpopularniejszy w Polsce performer.

Gwiazda Międzynarodowej grupy „Champions of Illusion”, występujący na co dzień na scenach teatrów, kabaretów i festiwalach. Jego pokazy iluzjonistyczne to niepowtarzalny styl i charyzma . Dbając o wymagającego widza, w pokazach magicznych zawiera całą gamę emocji: trzyma w napięciu, zaskakuje i przede wszystkim bawi każdego do łez. Jego pokazy magii poruszają serca zarówno dorosłych widzów, jak i dzieci.

Znacie go z programów telewizyjnych takich jak: „Mam talent”, „Mali Giganci”, „Magicy z ulicy”, „My3” i „Pytanie na śniadanie”. Jest nie tylko iluzjonistą, ale i niesamowitym komikiem! Jego pokazy odznaczają się prawdziwym smakiem i wyjątkowym klimatem.

Do najnowszego programu Pan Ząbek w tym sezonie zaprasza przyjaciół z międzynarodowej grupy iluzjonistów Champions of Illusion, z którymi na co dzień występuje, a którzy swoimi występami podnoszą rangę imprezy na najwyższy „level”.

Sam spektakl ma charakter interaktywnej gali w której czynnie uczestniczy publiczność. Zawiera mnóstwo komicznych sytuacji i wysublimowanych żartów skierowanych do odbiorców w każdym wieku. Zobaczymy sztuczki magiczne znane dotąd tylko z ekranu telewizora.

Wszyscy razem przeniesiemy się do prawdziwej Krainy czarów!

Bilety w cenie 45 zł dostępne na portalu:
https://www.kupbilecik.pl/impreza-35217-pan.zabek.i.przyjaciele.mragowo.html

oraz w RECEPCJI Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, tel. 89 743 34 66

Organizator:

Impresariat Online
tel. 512 232 939