Koncert Balkan Spirit Projekt, który miał odbyć się w Restauracji & Klubie Ceglana w sobotę 5 października br., z przyczyn niezależnych od organizatora wydarzenia zostaje ODWOŁANY. Zwroty za bilety będą dokonywane w punkcie ich sprzedaży.

Muzyka Bałkanów będzie rozbrzmiewać w najbliższą sobotę 5 października 2019 roku w Restauracji & Klubie Ceglanej. Początek koncertu zespołu  Balkan Spirit Projekt o godz. 20.00. Bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż) i 45 zł (w dniu koncertu) w Ceglanej i na www.panbilet.pl.

Dwóch Serbów, dwóch Polaków i prawdziwa muzyczna bałkańska energia. Tak w skrócie można opisać BALKAN SPIRIT PROJEKT -  zespół, który założyli Darko Bugarić (wokal, gitara) i Dalibor Drcelić (wokal, bas) - przyjaciele od dzieciństwa, pochodzący z Kraljeva w centralnej Serbii, a dziś obaj mieszkający i żyjących w Polsce. Zauważyli oni, że muzyka i kultura Bałkanów od lat fascynują polską publiczność... Pokazują to entuzjastyczne reakcje na każdy niemal dźwięk utworów kojarzących się z Bałkanami, które porywają emocje ...lub porywają do tańca.