Zmierz się z Lordem Veteris i przezwycięż swoje największe lęki. Spróbuj swoich sił w nowej odsłonie escape roomu - Cyber Obłęd. Jeśli jesteś fanem niebanalnego horroru i lubisz zastrzyk adrenaliny, jest to opcja dla ciebie.

Nowa odsłona atrakcji firmy Quady Mrągowo jest nie tylko nową propozycją spędzenia czasu ze znajomymi lub przyjaciółmi, ale także idealną okazją do tego, aby się zintegrować i zmusić do refleksji nad własnymi demonami uzależnień od współczesnej technologii.  Dowiedz się sam. Przyjdź i przeżyj niezapomnianą przygodę w świecie Cyber Obłędu.

Terminy:
31.10.2019 (15:00-20:00)
02.11.2019 (15:00-20:00)
03.11.2019 (11:00-16:00).
Wejścia co godzinę.

Rezerwacje: info@quady-mragowo.pl lub pod numerem +48 506 780 008


Poprzez rozwiązywanie zagadek i stawianie czoła różnym wyzwaniom każda z grup biorących udział w atrakcji będzie miała okazję nauczyć się wiele o sobie, swoich słabościach i o tym, jak je przezwyciężać. Nie zabraknie także dreszczyku emocji, który towarzyszy każdemu z nas przy podejmowaniu trudnych decyzji. Podczas zmagań z Lordem Veteris przezwyciężycie swoje największe lęki przed samotnością i brakiem akceptacji oraz... zbyt małą liczbą lajków czy udostępnień.

Koszt udziału w imprezie to 120 zł za grupę. Grupa to minimalnie 3 osoby, a maksymalnie 5 (cena za osobę od 24 zł przy 5-osobowej grupie, 30 zł przy 4-osobowej ekipie, do 40 zł przy 3-osobowej grupie). To nie wszystko. Dzięki Funduszowi Inicjatyw Młodzieżowych pięć losowo wybranych ekip otrzyma darmowe wejście na wydarzenie w zamian za wzięcie udziału w wywiadzie i ankiecie dotyczących współczesnych "obłędów" cywilizacyjnych. Uzależnieniem nie jest tylko alkohol lub narkotyki. W obłęd może wpaść każdy kto nadużywa wszystkiego innego. Jak się z niego wyrwać lub nie dać się wkręcić? Koniecznie weź udział w wydarzeniu.

Wydarzenie  realizowane przez Fundację Alternatywnej Edukacji „ALE” przy współpracy z ekipą Quady Mrągowo. To równocześnie kampania społeczna przeciwko wszelkiego typu uzależnieniom, wsparta z Funduszu Inicjatyw Młodzieżowych i organizowana przez młodzież Teatru Insania.