Uaktywnij się w sieci! Zaprezentuj swoją działalność wspólnie z Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej na www.it.mragowo.pl

Strona internetowa www.it.mragowo.pl to jeden z najbardziej rozpoznawalnych portali turystycznych na Warmii i Mazurach. W 2019 roku stronę odwiedziło ponad 332 tys. użytkowników, z czego najwięcej z województwa Mazowieckiego (ponad 140 tys.) oraz Pomorskiego (60 tys). W dniu Festiwalu Weselnych Przebojów 2019 (16.08) stronę odwiedziło 6 572 użytkowników!

Nowa odsłona www.it.mragowo.pl

Strona istnieje od 2005 r. W tym czasie była wielokrotnie udoskonalana. Już w 2016 r. została przystosowana do prezentacji na urządzeniach mobilnych. W roku 2019 prawie 225 tys. użytkowników odwiedziło stronę właśnie korzystając z telefonów komórkowych, niecałe 100 tys. z komputerów stacjonarnych. Dlatego też zmodernizowana strona w pełni współpracuje z urządzeniami mobilnymi.

Reklama banerowa na www.it.mragowo.pl

Pierwszeństwo promocji na stronie mają członkowie Stowarzyszenia LOT „Ziemia Mrągowska”.

Powierzchnia reklamowa znajduje się na stronie głównej strony. Czas wyświetlania reklamy to 1 rok kalendarzowy. Przy każdorazowym odświeżeniu strony kolejność wyświetlania banerów jest losowo zmieniana.

Na stronie głównej dostępne są 2 miejsca reklamowe u dołu strony:

- Cztery banery zmieniające się losowo z przekierowaniem na dowolną stronę
Koszt prezentacji wynosi 400 zł brutto.

- Duży baner promocyjny na całą szerokość strony z przekierowaniem na dowolną stronę
Koszt prezentacji wynosi 1300 zł brutto.

Szczegółowych informacji udziela Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej,
kierownik@it.mragowo.pl, tel. 89 743 34 67.