Mazurska Noc Kabaretowa zawsze była w pierwszym szeregu, artyści występujący w mrągowskim amfiteatrze w mig opisywali zmieniającą się rzeczywistość. Nie inaczej jest i w tym roku. Polacy ćwiczą – jedni z Ewą Chodakowska, inni z Anną Lewandowską, bo chcą być FIT. Segregują śmieci, oszczędzają wodę, bo chcą być EKO, przechodzą na wegetarianizm i kupują w second handach -  bo chcą być BIO. 

 
Dlatego 23. Mazurska Noc Kabaretowa również jest „FIT-EKO-BIO”. I uwaga! Zawiera dużo gwiazd! Poćwiczymy razem z naszymi instruktorami -  Marcinem Wójcikiem z kabaretu Ani Mru-Mru i Piotrem Gumulcem z Kabaretu Chyba, którzy poprowadzą tegoroczny kabareton!
 
Wspólnie pośmiejemy się ze strachu przed glutenem, z przeróżnych diet-cud reklamowanych przed gwiazdy i gwiazdeczki, z ćwiczeń gwarantujących sylwetkę superbohatera.
 
W skład naszego smacznego i zdrowego zestawu wchodzą  m.in.: Kabaret Ani Mru-Mru z absolwentem AWF Marcinem Wójcikiem, Kabaret Czesuaf z multimaratończykiem Tomkiem Nowaczykiem, Paranienormalni z triathlonistą Robertem Motyką, Kabaret Chyba z fizjoterapeutą Kubą Krzakiem, Jurki z Marylką Litwin – „czempionką” w wielu dziedzinach. I prosto ze studia fitness: Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Halejcio, Łukasz Żak, Andrzej Kozłowski i Grupa Fair Play Crew zaproponują specjalny spersonifikowany trening dla każdego z widzów w amfiteatrze i przed telewizorami.
 
Duża dawka zdrowego śmiechu gwarantowana! 
 
Oprawę muzyczną na najwyższym poziomie jak zwykle zapewni w 100% naturalny zespół The Jobers.
 

Bilety:

- https://mazurskanoc.paka.pl/bilety/

- https://biletyna.pl/kabaret/Mazurska-Noc-Kabaretowa/23

W razie pytań czy problemów związanych z rezerwacją, kontakt z organizatorem możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11-15 pod numerem telefonu 507143234 lub mailowo paka@paka.pl.


Szczegóły...