Białe tango
Białe tango

Zapraszamy do TEATRU w sieci...

W piątek 27 listopada 2020 r. o godz. 18.00 zaprezentujemy Państwu spektakl Olsztyńskiego Teatru Lalek  pt. "BIAŁE TANGO", który będzie można obejrzeć wygodnie i bezpiecznie we własnym domu.


B I A Ł E   T A N G O

Trzech prawdziwych facetów zderza się z legendą - prawdziwą, warmińsko-mazurską Królewną szukającą swojego serca. Jej nietypowa wizyta będzie okazją, aby przyjrzeć się naszej polsko-słowiańskiej kondycji, a może nawet duszy? W XXI wiek wkrada się duch mitów i baśni, stare wierzenia stają obok współczesnych kontrowersji.

Współczesny tekst poruszaja między innymi tematykę mowy nienawiści, agresywnych zachowań, które możemy zaobserwować w otaczającej codzienności. Spektakl utrzymany jest w konwencji żywoplanowo-lalkowej i adresowany do młodzieży i widzów starszych (wiek od 12 lat).

Autor: Michał Kaźmierczak
Reżyser: Jan Polivka
Choreografia: Maciej Florek
Muzyka: Bartosz Ługowski
Scenografia: Jan Polivka
Teksty piosenek: Wojciech Szelachowski
Aktorzy: Tomasz Czaplarski, Mateusz Mikosza, Marcin Młynarczyk
czas trwania - 60 min.

Serdecznie zapraszamy i polecamy... bo gdzie indziej można tak prawdziwie mówić o rzeczach ważnych, jak nie w teatrze..?

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu TEATR DLA MAS, którego celem jest promocja repertuaru teatru lalek dla widza dorosłego i młodzieżowego w regionie Warmińsko-Mazurskim. W II edycji projektu, realizowanego przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, OTL proponuje widzom spektakl "Białe Tango".

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju oraz czasowe zamknięcie instytucji kultury spektakl będzie można obejrzeć bezpłatnie w sieci.