Gala Stand Up
Gala Stand Up

Zapraszamy na Galę Stand-Upu w Mrągowie -sobota, 29 sierpnia 2020 r., godz. 19.00, amfiteatr nad jeziorem Czos!

Rozśmieszać do łez będą:

Paweł Chałupka
Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.

Grzegorz Dolniak
Szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. Od lat związany ze środowiskiem kabaretowym i komediowym. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK, aktorem teatru improwizacji Przyjezdni. Los sceniczny rzucił go również w objęcia programu solowego, powszechnie zwanego stand upem. W swoich monologach pastwi się głównie nad sobą i swoimi wadami, bo nikogo tak dobrze jak siebie nie zna. Widzowie z kolei mogą się w tych wadach przeglądać jak w lusterku, bo przecież wszyscy jesteśmy z jednej gliny.

Adam Van Bendler

Wąsaty wulkan energii z Trójmiasta. Jego pasja to zwierzęta, filmy i myśli samobójcze. Zagra najnowszy materiał.

Bartosz Zalewski
Urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, trzy do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

Błażej Krajewski
Bydgoski komik, z powodzeniem rozśmiesza publiczność w całej Polsce od 7 lat. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni. Jego nagranie z charakterystycznym syntezatorem głosowym Ivona było wyświetlone miliony razy.

Maciej Brudzewski
Materiałem pt. "Burdel" zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. W grudniu 2019 do sieci wpuścił kolejny materiał pt. "Każdy ratuje siebie". Od stycznia 2020 Maciek prezentuje swój 3 program "Gniazdo Szerszeni", z którego dowiesz się m.in.: jak nie namawiać na trójkąt, jakie przyzwyczajenia wynosi się z domu, skąd się biorą nazwiska, jak rozmawiać z kobietami, żeby to miało sens, jak wykrzesać dodatkowy czas na seks będąc rodzicem, jak nie usypiać dziecka, dlaczego "Król Lew" to film dla bogatych, co robią starzy ludzie w biedronce i czemu strach iść do SPA.

Arkadiusz Jakszewicz
Rudobrody z Warmii na Mazurach. Mówi historie dotyczące siebie i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich. Zbierane kilka lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. O sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko, bo i o rybach też. O podróżach i o obrażaniu się, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o tym, jak ciężko jest rudym w Polsce i jak łatwo można z tym wszystkim skończyć. Ogólnie wesoło na maksa. Tak ktoś kiedyś stwierdził. Występował w dwóch sezonach Comedy Clubu w Comedy Central Polska. W zeszłym roku zdobył nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu, II miejsce na festiwalu Śmiechu i Humoru w Zielonej Górze i III miejsce na Łódź Challange Stand-up.

Paweł Bakteria
Mieszkaniec Gdyni urodzony w 1982r w Wejherowie (na życzenie Matki). Występuje od 2016r, współtwórca trójmiejskich scen „Adam Van Bendler Stand-up Prezentuje”. Na co dzień zapalony antykwariusz. Od początku inspiracją jego programów jest rodzina ,koty i samochody. W 2019r pojawił się jego pierwszy materiał na YT „Ciąża, dziecko”.

Muzyka:
DJ BRD (@Zabij Nudę)

 

Bilety do nabycia nawww.kupbilecik.pl


-------------------------------------------

18:00 - Bramka

19:00 - Start

22:00 – Koniec

---------------------------------------------

Organizator:

Łukasz OstapowiczPartnerzy:

CKiT Mrągowo

Zabij Nudę


Patroni Medialni:

Nowiny Północne

Kurier Mrągowski

Mrągowo24.infoWsparcie:

Stand-Up Warmia

Łapa Niedźwiedzia

Eko taxi
* Wydarzenie odbędzie się na aktualnie obowiązujących zasadach sanitarnych.

** Kupując bilet Kupujący oświadcza że nie jest na kwarantannie oraz że jest zdrowy.

*** Zakaz nagrywania występów

**** Impreza dla osób dorosłych