Publikacja „Gdzie dobrze zjeść na Ziemi Mrągowskiej” jest najnowszą inicjatywą wydawniczą Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska” oraz Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej.

Będzie to kulinarny przewodnik po Ziemi Mrągowskiej poręcznego formatu 1/3 strony A4. W Przewodniku turysta znajdzie poza ofertą obiektów gastronomicznych z Powiatu Mrągowskiego, mapą z zaznaczonymi obiektami, także mazurskie przepisy i tradycje kulinarne pisane językiem dawnych mieszkańców naszego regionu. W publikacji znajdą się również obiekty, które oferują regionalne produkty, jak sery, miód itd.

Planowany nakład to 5000 szt. Szata graficzna będzie nawiązywać do strony internetowej www.it.mragowo.pl Przewodnik będzie drukowany w języku polskim.

Przewodnik dystrybuowany będzie bezpłatnie w punktach informacji turystycznych, hotelach, pensjonatach, restauracjach, muzeach itd. z terenu powiatu mrągowskiego. Dzięki temu turysta, który przyjedzie na Ziemię Mrągowską uzyska pełną informację o obiektach wartych odwiedzenia. W roku 2009 tylko Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej odwiedziło 6073 osób, w tym Polacy stanowili 69%.

Członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska” mają możliwość zareklamowania się w Przewodniku. Koszt reklamy na 1 stronie naszej publikacji wynosi 150 zł (brutto). Cena obejmuje także ewentualny skład strony reklamowej. Dzięki reklamie sponsorowanej mają Państwo możliwość szczególnego zaprezentowania Państwa obiektu.

Zapraszamy wszystkich członków LOT-u do skorzystania z tej formy promocji.

Podmioty, które nie są członkami naszego Stowarzyszenia zachęcamy do przystąpienia. Roczna składka członkowska wynosi 100 zł brutto. Tutaj znajdą Państwo szczegóły dotyczące członkostwa, a także korzyści wynikające z członkostwa. Nie będzie to jedyna inicjatywa wydawnicza w roku bieżącym. Jednak w każdym wydawnictwie będą na specjalnych zasadach promowani członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska”.

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Państwa reklama w Informatorze trafi bezpośrednio do turystów przebywających na Mazurach!