Kalendarz imprez 2021
Kalendarz imprez 2021

Tylko u nas uzyskasz pełną informację o tym, co dzieje się w Mrągowie i w całym powiecie mrągowskim. Koncerty, rajdy rowerowe, piesze, spływy kajakowe, festiwale... Poznaj kalendarz imprez na 2021 rok w Mrągowie i powiecie mrągowskim.

Na Ziemi Mrągowskiej i pośpiewasz na jednym z licznych koncertów i festiwali, i dobrze pojesz dzięki kulinarnym imprezom, i porządnie odpoczniesz. Mrągowo oferuje Tobie gwar i dobrą muzykę podczas  Pikniku Country,  Festiwalu Kultury Kresowej, Wieczoru Cygańskiego oraz licznych koncertów z serii „na deptaku”. Mikołajki zapraszają na  Festiwal Szant. Tam na barce przycumowanej do brzegu jeziora Mikołajskiego posłuchasz legend polskich szant, jak i utalentowanych młodzików. A ile regat żeglarskich w Mikołajkach... Z kolei Rajd Kormoran to porządka dawka adrenaliny! A kiedy ściśnie Cię w żołądku, smakołyków popróbujesz na Mazurskim Festiwalu "Rybkę na zdrowie" w Mikołajkach. Jeśli najdzie ochota na zabawę do rozpuku, Mrągowo zaprasza na  Mazurską Noc Kabaretową  – najlepsi polscy kabareciarze rozbawią do łez. Koncertów, widowisk, wernisaży, imprez sportowych jest w sezonie bez liku. Zapraszamy na Ziemię Mrągowską!

 

Terminy głównych letnich imprez 2021

w powiecie mrągowskim *

Zachęcamy do skorzystania z Kalendarza imprez na głównej stronie www.it.mragowo.pl Po wybraniu daty bądź przedziału dat, wyświetli się spis imprez. Imprezy dodawane są na bieżąco.

 

 


 

 

 

*Kalendarium imprez może ulec zmianie