Mazurska Noc Kabaretowa
Mazurska Noc Kabaretowa

SPIS TREŚCI

Informacje ogólne
Położenie
Informacje szczegółowe
Historia
Galeria
Cennik
Kontakt
Atrakcje w pobliżu
Noclegi w pobliżu

  

ARTYKUŁ

⇒ Informacje ogólne

Co roku podczas Mazurskiej Nocy Kabaretowej amfiteatr w Mrągowie wypełniony jest po brzegi rozbawionymi widzami. Jest to jedyna i wyjątkowa taka noc w regionie. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA. Więcej informacji na stronie mazurskanoc.paka.pl

⇒ Położenie

Mazurska Noc Kabaretowa odbywa się w pięknie położonym nad jeziorem Czos mrągowskim amfiteatrze.

⇒ Informacje szczegółowe

23. Mazurska Noc Kabaretowa odbędzie się w sobotę, 9 lipca 2022 r. pod hasłem "FIT-EKO-BIO".

Mazurska Noc Kabaretowa zawsze była w pierwszym szeregu, artyści występujący w mrągowskim amfiteatrze w mig opisywali zmieniającą się rzeczywistość. Nie inaczej jest i w tym roku. Polacy ćwiczą – jedni z Ewą Chodakowska, inni z Anną Lewandowską, bo chcą być FIT. Segregują śmieci, oszczędzają wodę, bo chcą być EKO, przechodzą na wegetarianizm i kupują w second handach -  bo chcą być BIO. 

Dlatego 23. Mazurska Noc Kabaretowa również jest „FIT-EKO-BIO”. I uwaga! Zawiera dużo gwiazd! Poćwiczymy razem z naszymi instruktorami -  Marcinem Wójcikiem z kabaretu Ani Mru- Mru i Piotrem Gumulcem z Kabaretu Chyba, którzy poprowadzą tegoroczny kabareton!

Wspólnie pośmiejemy się ze strachu przed glutenem, z przeróżnych diet-cud reklamowanych przed gwiazdy i gwiazdeczki, z ćwiczeń gwarantujących sylwetkę superbohatera.

W skład naszego smacznego i zdrowego zestawu wchodzą  m.in.: Kabaret Ani Mru-Mru z absolwentem AWF Marcinem Wójcikiem, Kabaret Czesuaf z multimaratończykiem Tomkiem Nowaczykiem, Paranienormalni z triathlonistą Robertem Motyką, Kabaret Chyba z fizjoterapeutą Kubą Krzakiem, Jurki z Marylką Litwin – „czempionką” w wielu dziedzinach. I prosto ze studia fitness: Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Halejcio, Łukasz Żak, Andrzej Kozłowski i Grupa Fair Play Crew zaproponują specjalny spersonifikowany trening dla każdego z widzów w amfiteatrze i przed telewizorami.

Duża dawka zdrowego śmiechu gwarantowana! 

Oprawę muzyczną na najwyższym poziomie jak zwykle zapewni w 100% naturalny zespół The Jobers.


⇒ Historia

Mazurska Noc Kabaretowa jest organizowana w mrągowskim amfiteatrze od 1999 r. Kabareton Gwiazd gości cieszące się uznaniem polskie kabarety oraz najlepszych wykonawców muzyki rozrywkowej.

⇒ Galeria

fot.  Anida Keller, Dominika Paula Brodzik, Grzegorz Zawrotny, Jakub Staszczuk, Krzysztof Durka, Maria Krasowska, Waldemar Bzura

⇒ Cennik

Zakup biletów będzie możliwy za pośrednictwem:

- https://mazurskanoc.paka.pl/bilety/

- https://biletyna.pl/kabaret/Mazurska-Noc-Kabaretowa/23

W razie pytań czy problemów związanych z rezerwacją, kontakt z organizatorem możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-15:00 pod numerem telefonu 507 143 234 lub mailowo paka@paka.pl

Bilety można kupić również w Mrągowskim Centrum Kultury, codziennie w godz. 13:00 do 19:30, ul. Warszawska 26, 11-700 Mrągowo, tel. 89 743 34 66.

⇒ Kontakt

BIURO ORGANIZACYJNE MAZURSKIEJ NOCY KABARETOWEJ
Stowarzyszenie Promocji
Sztuki Kabaretowej „PAKA”
ul. Oleandry 1, 30-060 Kraków
e-mail: paka@paka.pl, www.paka.pl
tel. 12 681 60 35, tel.
507 143 234

Pod patronatem Burmistrza Miasta Mrągowo, przy współpracy Mrągowskiego Centrum Kultury

⇒ Atrakcje w pobliżu

Mrągowo

Mikołajki

Szlaki rowerowe

Szlaki piesze

⇒ Nocleg w pobliżu

Mrągowo

Kosewo

Młynowo

Piecki

Marcinkowo